Psichologija VU


gabuxxo
Ar įstojus į vnf vietą galima gauti stipendiją už gerą mokymąsi?
VUpriemimas
Laba diena, malonu, kad domitės studijomis pas mus. Taip, visi studentai, kurie parodo itin gerus mokymosi rezultatus, gali gauti stipendijas už pažangumą. Taip pat yra galimybė gauti ir kito pobūdžio stipendijų. Informaciją apie jas rasite čia: https://www.vu.lt/studijos/studentams/finansai/stipendijos Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Augustas
Kokia tikimybė su 6.8 stojamuoju balu ir 7.125 vidurkiu įstot į valstybės finansuojamą vietą? Smalsu, nes norėčiau sužinoti ar verta bandyti. Dėkoju už atsakymą.
VUpriemimas
Augustas rašė: Kokia tikimybė su 6.8 stojamuoju balu ir 7.125 vidurkiu įstot į valstybės finansuojamą vietą? Smalsu, nes norėčiau sužinoti ar verta bandyti. Dėkoju už atsakymą.


Laba diena, Augustai,
malonu, kad domitės studijomis pas mus.

Konkretaus konkursinio balo, kurį reikia turėti, kad įstotumėte nurodyti negalime, nes jis kinta kiekvienais metais, priklausomai ir nuo kitų stojančiųjų rezultatų, ir stojančiųjų skaičiaus. Priėmimas Lietuvoje yra vykdomas konkurso principu - aukščiausius balus turintys asmenys gauna kvietimus studijuoti.

Skatiname nebijoti bandyti įstoti ir turėti omenyje, kad net ir nepasisekus įstoti per pirmąjį priėmimo etapą galimybė įstoti išlieka per kitus priėmimo etapus, jei tik studijų programoje būna likę laisvų vietų.

Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Saulė
Sveiki, ar įmanoma įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą neišlaikius matematikos egzamino, tačiau turint gerus kitų dalykų balus?
VUpriemimas
Saulė rašė: Sveiki, ar įmanoma įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą neišlaikius matematikos egzamino, tačiau turint gerus kitų dalykų balus?
Laba diena, Saule, malonu, kad domitės studijomis pas mus. Matematikos egzaminas stojant į Psichologijos studijų programą yra pats svarbiausias, tačiau jei jo neturėsite - bandyti įstoti vistiek galėsite, tačiau tokiu atveju vietoje Matematikos egzamino įvertinimo Jums bus įrašytas 0 ir dėl to Jūsų konkursinis balas bus atitinkamai mažesnis. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Urtė
Sveiki, koks buvo aukščiausias minimalus balas įstoti į psichologijos VF vietà? Nebūtinai praeitù metù, norisi orientuotis, kiek jis gali kilti šiais metais.
VUpriemimas
Urtė rašė: Sveiki, koks buvo aukščiausias minimalus balas įstoti į psichologijos VF vietà? Nebūtinai praeitù metù, norisi orientuotis, kiek jis gali kilti šiais metais.
Laba diena, Urte, malonu, kad domitės studijomis pas mus. Stojant į Psichologijos studijų programą praeitais metais balai buvo tokie: VF - 6,1 VNF - 6,3 Primename, kad konkursiniai balai kiekvienais metais keičiasi, todėl aklai jais vadovautis tikrai nereikėtų. Jie priklauso nuo stojančiųjų skaičiaus, jų prašymuose išdėstytų pageidavimų prioritetų tvarkos bei tais metais vykusių egzaminų rezultatų (aukštesni / žemesni lyginant su praėjusiais metais). Dėl šių priežasčių ankstesnių metų konkursiniai balai yra tik informaciniai ir nerekomenduojame jais remtis pretenduojant į norimą studijų programą. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Roberta
Ar įmanoma įstori į psichologija nesimokant biologijos A lygiu į mokama?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]