Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Bendrabučiai


Gabriele111
Laba diena, ar būtų galima kažkaip susitarti, kad paskirtų į kambarį žmones pagal pageidavimą?
VUpriemimas
Gabriele111 rašė: Laba diena, ar būtų galima kažkaip susitarti, kad paskirtų į kambarį žmones pagal pageidavimą?
Laba diena, Gabriele, apgailestaujame, bet tokių galimybių nėra. Pirmakursių pageidaujančių apsigyventi bendrabučiuose pirmenybė suteikiama pagal nurodytą eiliškumą: našlaičiams, esantiems iš daugiavaikės ar socialiai remtinos šeimos, neturintiems vieno iš tėvų, turintiems 55% ar didesnį neįgalumą. Taip pat, reikia atkreipti dėmesį, kad vietos yra skirstomos pagal fakultetus. Primename, kad norėdami gauti vietą bendrabutyje, privalote užsiregistruoti elektroninėje rezervacijoje puslapyje https://registracija.vub.lt/ iki rugpjūčio 6 d., bet ne anksčiau nei pasirašysite studijų sutartį su Vilniaus universitetu. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Gabijaa
Sveiki. Ar yra galimybė gauti apsigyventi kambaryje su drauge, studijuojančia VU filologijos fakultete? Aš studijuosiu ekonomikos fakultete.
VUpriemimas
Gabijaa rašė: Sveiki. Ar yra galimybė gauti apsigyventi kambaryje su drauge, studijuojančia VU filologijos fakultete? Aš studijuosiu ekonomikos fakultete.
Laba diena, Gabija, dėl tokios galimybės rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į bendrabučių administraciją - tel. +370 652 07938, saule6@vub.lt Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Gabija.2
Laba diena. Gyvenu Niujorko bendrabutyje. Esu sumokėjusi užstatą, ar tai reiškia, kad nereikia mokėti už rugsėjo mėnesį? Jei reikia, kur rasti visą informaciją apie apmokėjimą? Ačiū.
VUpriemimas
Gabija.2 rašė: Laba diena. Gyvenu Niujorko bendrabutyje. Esu sumokėjusi užstatą, ar tai reiškia, kad nereikia mokėti už rugsėjo mėnesį? Jei reikia, kur rasti visą informaciją apie apmokėjimą? Ačiū.
Laba diena, bendrabučio užstatas nėra mokestis už bendrabutį, šį mokestį atgausite išsikraustant iš bendrabučio. Taigi, sumokėti už rugsėjo mėnesį turite atskirai. Dėl mokėjimo sąlygų susisiekite su savo bendrabučio administracija. Daugiau informacijos rasite: https://www.bustas.vu.lt/ Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Vilija
Laba diena, ar karantino metu nebus sumažintas mokestis už nendrabučio nuomą? Ačiū.
VUpriemimas
Vilija rašė: Laba diena, ar karantino metu nebus sumažintas mokestis už nendrabučio nuomą?
Ačiū.
Laba diena,
Vilniaus universiteto rektoriaus įsakymu patvirtinta, kad nuo 2020 m. balandžio 1 d. Vilniaus universiteto studentams, gyvenantiems bendrabučiuose ir laikinai išvykstantiems iš jų dėl šalyje paskelbto karantino bei universitete vykstančių nuotolinių studijų, gali būti taikoma 25 proc. nuolaida.
Studentai, norintys, kad jiems būtų pritaikoma nuolaida, turėtų kreiptis į savo bendrabučio Vilniaus universitete administratorių, kurio kontaktus galite rasti puslapyje www.bustas.vu.lt.
Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]