Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite Visko Apie VU


Luna0000
Norėčiau pasiteirauti, ar pirmajame stojimo etape pasirašius sutartį dėl vnf ir antrajame etape įstojus į vnf/st reikia pasirašyti naują sutartį?
VUpriemimas
Luna0000 rašė: Norėčiau pasiteirauti, ar pirmajame stojimo etape pasirašius sutartį dėl vnf ir antrajame etape įstojus į vnf/st reikia pasirašyti naują sutartį?
Laba diena, sveikiname gavus kvietimą studijuoti Vilniaus universitete! Sutartį galite nutraukti užpildę prašymą Dėl studijų sutarties nutraukimo ( https://www.vu.lt/kviecia/d-u-k#prasymu-formos ). Šį prašymą turėtumėte atsispausdinti, užpildyti, pasirašyti ir nuskenuotą ar nufotografuotą atsiųsti mums el. paštu, kartu su savo asmens dokumento kopija. Gavę šiuos dokumentus mes sutartį nutrauksime ir galėsite sudaryti naują studijų sutartį. Sudaryti studijų sutartį su Universitetu II etapo metu galima: - internetu nuo rugpjūčio 8 d. 00:00 val. iki rugpjūčio 9 d. 17:00 val. naudojantis AB Luminor (buvę DNB klientai), SEB, Swedbank, Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga. - atvykus į Universitetą rugpjūčio 8-9 d. nuo 10 iki 14 val. Vieta: Saulėtekio al. 7, Gyvybės mokslų centras, Vilnius, įstojusiems į Kauno fakultetą - Muitinės g. 8, Kaunas. Jeigu kiltų klausimų, galite į mus kreiptis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]