Perstojimas iš vieno universiteto į kitą


gabrielestrip
Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma iš Mykolo Romerio universiteto po pirmojo semestro studijuojant psichologiją, perstoti į Klaipėdos universitetą nekeičiant psichologijos į jokią kitą studijų programą?
KU
gabrielestrip rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma iš Mykolo Romerio universiteto po pirmojo semestro studijuojant psichologiją, perstoti į Klaipėdos universitetą nekeičiant psichologijos į jokią kitą studijų programą?
Laba diena. Prašome patikslinti, ar studijuojate valstybės finansuojamoje studijų vietoje.
gabrielestrip
KU rašė: gabrielestrip rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma iš Mykolo Romerio universiteto po pirmojo semestro studijuojant psichologiją, perstoti į Klaipėdos universitetą nekeičiant psichologijos į jokią kitą studijų programą?Laba diena. Prašome patikslinti, ar studijuojate valstybės finansuojamoje studijų vietoje.
Taip, studijos yra valstybės finansuojamos
KU
gabrielestrip rašė: KU rašė: gabrielestrip rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma iš Mykolo Romerio universiteto po pirmojo semestro studijuojant psichologiją, perstoti į Klaipėdos universitetą nekeičiant psichologijos į jokią kitą studijų programą?Laba diena. Prašome patikslinti, ar studijuojate valstybės finansuojamoje studijų vietoje.Taip, studijos yra valstybės finansuojamos
Tokia galimybė yra. Ne vėliau kaip 10 d. iki naujo semestro pradžios Jums reikia kreiptis į Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultetą dėl studijų programos keitimo valstybės finansuojamoje vietoje. Turėkite asmens dokumentą ir išrašą apie išklausytus dalykus Mykolo Romerio universiteto. Pridedu nuorodą į dokumentą apie studijų programos keitimą: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/9538d6c1616911e7a53b83ca0142260e
Emilija
Sveiki, ar įmanoma šiais mokslo metais perstoti iš LSMU slaugos vf vietos į KU slaugą vf? Jei taip, tai kaip tai padaryti?

Laba diena.
Dėl krepšelių persinešimo prašome kreiptis nurodytu el.paštu - vaida.taurinskaite@ku.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]