IT studijos


Vytis
Sveiki, Planuoju rinktis studijas, susijusias su informacinėmis technologijomis, todėl laikysiu lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, anglų kalbos ir informacinių technologijų egzaminus. Jūsų interneto svetainėje rašoma, kad renkantis šios krypties studijas, reikalingi matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros, fizikos arba informacinių technologijų ir bet kurio kito dalyko, nesutampančio su kitais konkursiniais dalykais egzaminai(kai kurių iš jų egzaminai/metiniai pažymiai). Tai klausimas būtų toks: Kas mano atveju galėtų būti tas "bet kuris kitas dalykas, nesutampantis su kitais konkursiniais dalykais"?
Studijos VGTU
Vytis rašė: Sveiki, Planuoju rinktis studijas, susijusias su informacinėmis technologijomis, todėl laikysiu lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, anglų kalbos ir informacinių technologijų egzaminus. Jūsų interneto svetainėje rašoma, kad renkantis šios krypties studijas, reikalingi matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros, fizikos arba informacinių technologijų ir bet kurio kito dalyko, nesutampančio su kitais konkursiniais dalykais egzaminai(kai kurių iš jų egzaminai/metiniai pažymiai). Tai klausimas būtų toks: Kas mano atveju galėtų būti tas "bet kuris kitas dalykas, nesutampantis su kitais konkursiniais dalykais"?
Laba diena, Jūsų atveju tai galėtų būti anglų kalbos egzaminas/
Natalija
Sveiki klausimas butų toks: jei ateity dukra planuoja pasirinkti inform. technplogijose media kryptį, 10 klasėje matematikos,lietuvių, anglų kalbos. inform technologijų kokius lygius pasirinkti? ačiū už atsakymą,
Studijos VGTU
Natalija rašė: Sveiki klausimas butų toks: jei ateity dukra planuoja pasirinkti inform. technplogijose media kryptį, 10 klasėje matematikos,lietuvių, anglų kalbos. inform technologijų kokius lygius pasirinkti? ačiū už atsakymą,
Laba diena, Rekomenduojama mokomuosius dalykus, kurie įeina į konkursinio balo skaičiavimą, rinktis A lygiu. Konkursinio balo dedamąsias galite rasti prie programų aprašų https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/studiju-programos/studiju-programu-paieska/86766.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]