Klausimai apie KTU studijų programas


KTUstudijos
Jonas rašė: Sveiki, ar šiemet bus vykdomos Taikomosios fizikos bakalauro studijos? Jei ne, kiek studentų trūko iki to, kad ji būtų vykdoma? Ar yra kažkokių šansų (vf ar vnf - nesvarbu) dar šiemet studijuoti šią programą?
Sveiki, Deja, šiais metais taikomosios fizikos studijų programa nebus vykdoma, kadangi nebuvo surinktas rentabilus studentų skaičius (10). Informacijos, kiek trūko studentų neviešiname.
Paula
Jei dalyvavau 1 etape ir pasirasiau sutarti, taciau noriu pabandyti laime ir 2 etape, tai mano sutartis pasirasyta 1 etape isliks? Ir tiesiog jei apsigalvosiu nepasinaudoti gautu antru kvietimu, tai reikes tiesiog nepasirasyti?
KTUstudijos
Paula rašė: Jei dalyvavau 1 etape ir pasirasiau sutarti, taciau noriu pabandyti laime ir 2 etape, tai mano sutartis pasirasyta 1 etape isliks? Ir tiesiog jei apsigalvosiu nepasinaudoti gautu antru kvietimu, tai reikes tiesiog nepasirasyti?
Sveiki, taip, Jūs kalbate teisingai. Jei antro etapo rezultatai Jus tenkins galėsite nutraukti sutartį, kurią pasirašėte pirmu etapu ir sudaryti sutartį, stojant antru etapu. Jei antro etapo rezultatai Jūsų netenkins, tiesiog nenutrauksite pirmu etapu pasirašytos sutarties.
Idomu
Kiek balų reikia surinkti iš anglų k. VBE, kad nereikėtų laikyti patikrinimo įstojus į KTU?
KTUstudijos
Idomu rašė: Kiek balų reikia surinkti iš anglų k. VBE, kad nereikėtų laikyti patikrinimo įstojus į KTU?
Sveiki, Patikrinimo laikyti nereikia, jei iš valstybinio anglų k. brandos egzamino surenkate 85 balus ar daugiau.
Gabrielė
Labas rytas ,ar būtina laikyti matematikos egzamina stojant į mokama mokslą ?
KTUstudijos
Gabrielė rašė: Labas rytas ,ar būtina laikyti matematikos egzamina stojant į mokama mokslą ?
Sveiki, Stojant į valstybės nefinansuojamas vietas minimalūs kriterijai yra: išlaikytas vienas valstybinis brandos egzaminas, konkursinis balas ne mažesnis nei 5,4 balai. Jeigu nelaikant matematikos egzamino Jūsų konkursinis balas yra 5,4 arba didesnis, tokiu atveju, galite nelaikyti egzamino.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]