Klausimai apie KOK


Samanta
Labadiena , kiek kainuoja studijuoti viesaji maitinima neakivaizdciai ?
 
Kolpingietis
Sveiki visi ką domina studijos Kolpingo Kolegijoje. Drasiai kvieskit mane facebook manau visi tikrai turit ( Kolpingo Studis) . rasykit visus jums rupimus klausimus tikrai atsakysiu ir patarsiu :). Pats esu 2 kurso studentas ir nesigailiu istojas i sia nuostabe istaiga ispradziu buvau skeptiskas bet pastudijavus metelius uzteko isitikint kad istojau teisingai :). Tad sekmes stojant ir kvieskit mane i fb draugus susimatysim mokslu pradzioje mieli fuksiukai ;)
 
Vilija
ar yra galimybe gauti koki nors bendrabuti kaune.kolpingo kolegija jo neturi taciau gal galima gyventi kitos mokyklos bendrabutyje?
 
brigita
Ar imanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą vaiko teisiu gerovė ir apsauga su lietuvių mokykliniu (6) technologijos (8) ir geografija 3proc
 
Karolina
sveiki, Norejau paklaust kiek kainuoja teise metams ?:)
 
Evelina
kiek metams reikia mokėti už ekoturizmo studijas?
 
Evelina
Laba diena, noriu paklausti, su kokiu mažiausiu balu dar galima tikėtis vf vietos studijuoti ekoturizmo studijas? ir ar jūsų Kolegija duoda bendrabučius?
 
Laura
Ar kolegija turi bendrabuti?
 
Sonata
Laba diena, maciau jau kazkas klause,bet atsakymo nebuvo, kokia kaina Kolpingo Kolegijoje Vaiko gerove ir socialine apsauga?
 
Baigusi studentė
Kolegija nuostabi, jei ne vienas bet, baigus studijas, net tokią unikalią studijų programą, kaip ekoturizmas nėra kur įsidarbinti ir yra didelės žinių ir praktinių įgūdžių spragos, mes visi išėjome nieko nemokėdami dirbti visiškai. O koks košmaras buvo baigiamųjų gynimas, susipažinau su tokiu nesąžiningumu , kokio dar gyvenime nebuvau mačius, tai sužlugdė visą gerą įspūdį, kokį turėjau apie šią kolegiją, tai man sugadino labai daug nervų, tad jeigu šios kolegijos ekonomikos ir verslo centre bus ta pati vadovė kitos laidos patirs tą patį...
 
violeta
ar kolegija nebus tik pinigu rinkimas,ar studijos to vertos,juk labai mazai studijuojanciu joje
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2016'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2015'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014