Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klausimai apie ISM priėmimą


Klausimas
Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant išankstinio priėmimo metu reikia prisegti visų dalykų pažymius ar tik tų, kurie įeina į konkursinio balo sandara(čia kalbu apie pildomą formą). Bei kitas klausimas ar išankstinio priėmimu metu galima gauti visišką finansavimą, tai yra iš karto pasirinkti. Taip pat, ar galima stoti tiek išankstinio priėmimo metu bei per pagrindinį? Ačiū, už atsakymus :)
ISM universitetas
Sveiki, Viską ko reikia išankstinio priėmimo metu rasite čia, ten ir yra Pažymių formą, kurią turi užpildyti mokykla, atsiųskite ją- paaiškės, kokių pažymių reikia, principe tie, kurie reikalingi konkursiniam balui skaičiuoti. https://www.ism.lt/node/2039 Išankstinio priėmimo metu, turėdamas 9,2 konkursinį balą, galima pretenduoti į ISM 100 talentų stipendiją, stojant ne išankstinio priėmimo metu balas didesnis 9,4, bet vistiek reikės stoti per bendrąjį priėmimą, tokia sąlyga. Išankstinio priėmimo metu stojantys pasirašo studijų sutartį, bet vistiek visi stoja per bendrąjį priėmimą, nebent pretenduoja į nefinansuojamą vietą ISM universitete. Jeigu kiltų klausimų rašykite raimonda.kelbauskiene@ism.lt.
Klausimas rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant išankstinio priėmimo metu reikia prisegti visų dalykų pažymius ar tik tų, kurie įeina į konkursinio balo sandara(čia kalbu apie pildomą formą). Bei kitas klausimas ar išankstinio priėmimu metu galima gauti visišką finansavimą, tai yra iš karto pasirinkti. Taip pat, ar galima stoti tiek išankstinio priėmimo metu bei per pagrindinį? Ačiū, už atsakymus :)
Stojantysis
Sveiki, ar yra galimybe istoti i vf vieta, jei mano vidurkis tik 7.3? Arba bent jau, jog dalinai butu finansuojamos studijos?
Artūras ISM
Stojantysis rašė: Sveiki, ar yra galimybe istoti i vf vieta, jei mano vidurkis tik 7.3? Arba bent jau, jog dalinai butu finansuojamos studijos?
Laba diena, ISM universitete galima nemokamai studijuoti pagal "100 talentų" programą. Pretendentai šiai programai turi atitikti minimalius kriterijus: 9.4 konkursinį balą, tad, jei jūsų egzaminų rezultatai sudarys konkursinį balą 9.4 ir daugiau - tapsite pretendentu į šią stipendiją. Galite parašyti man el.laišką artsol@ism.lt ir galėsime pakalbėti plačiau? Galite pretenduoti į valstybės stipendiją, kuri siekia 1669 eur. Geros dienos, Artūras iš ISM vadybos ir ekonomikos universiteto

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]