Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klausimai apie Kauno Kolegiją


Administratorius
Čia laukiame įvairių klausimų apie Kauno kolegiją.
Atėnė
Sveiki :)
Norėčiau paklausti vieno dalyko: kuo Kauno kolegijoje siūloma Kosmetologija skiriasi nuo Vilniaus kolegijos Higieninės ir dekoratyviosios kosmetologijos? Nes žurnale KUR STOTI 2009 lyginau jų mokomuosius dalykus ir pastebėjau kad nemažai skiriasi!!!
Beje, parašykit kas žino plačiau apie šią specialybę: ar perspektyvu, kaip su darbu, atlyginimu, praktika ir tt. Būsiu dėkinga :)
june
laba diena! kokie yra kodai mokamos dantu technologijos ir nemokamos? nes radau tik viena ir nezinau kuri jis reiskia.
Donatas
Sveiki! Norėčiau sužinoti su kokias balais pernai studentai įstojo i Multimedijos technologijos, Automatikos valdymo bei Kompiuteriniu tinklu administravimo studijas? Ir ar daug žmoniu stoja i sias specialybes?
Mantas
sweiki noreciau paklausti kokios bukles kauno kolegijos bendrabuciai?
Birute
Laba, norejau paklausti ar Kauno kolegijoj yra tokia specialybe kaip renginiu organizavimas? Jei taip kokiu egzaminu reikia i sia specialybe istoti?
Ingrida
Na kas cia istojot? parasykit man i emeila, susipazinsim. ingrida1990@gmail.com
Agnė
įstojau į ergoterapija,suprantu kad tai gydymas mankšta judesiu, labai mėgau šokti, turejau mokykloje net dvi grupes vaikų,norėčiau ateitį surišti su panašiu darbu ypač su vaikais,ar turi ši specialybė kokią ateitį,
Ingrida
i administravima
simona
Sveiki ,norejau pasiteirauti ar butu ymanoma ystoti y teise kk bet nelaikius uzsienio kalbos egzamino o pasilikus jo gera metiny pazymy ,zadu laikyt lietuviu,matematika ir istorija. Dekui uz atsakymus.
Pykts
Viska lemia konkuras.
kauno kolegijos priėmimas
Kauno kolegijos specialistai atnaujina virtualias konsultacijas priėmimo į šią aukštąją mokyklą klausimais. Bendraukime forume
Kauno kolegija
Informuojame, kad vasario 13 dieną Kauno kolegijoje vyks MOKSLEIVIŲ DIENA, kurioje būsimi studentai bus konsultuojami įvairiais studijų klausimais. Konsultantai patars moksleiviams, kaip pasirinkti tinkamas studijų programas, kokius egzaminus laikyti, kaip pasiruošti stojimui.

Moksleivių dienos programa:
10:00 – 11:30 val. Bendrojo priėmimų taisyklių bei sąlygų pristatymas. Atsakymai į bendruosius klausimus, susijusius su stojimu bei reikalingais dokumentais. (Aktų salė, Pramonės pr. 20, I aukštas).
11:30 – 14:00 val. Studijų programų mugė. Šioje mugėje visų Kauno kolegijos fakultetų atstovai pristatys realizuojamas studijų programas, studijų sąlygas bei karjeros galimybes. Taip pat mugėje bus galima sužinoti apie studentų laisvalaikį, bendrabučius, sporto bei kultūros veiklą ir galimybes studijuoti bei atlikti praktiką užsienio šalių institucijose pagal Erasmus mainų programą (I aukšto foje, Pramonės pr. 20).

MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI!
Simona
Labas,
jeigu laikyčiau lietuvių kalbos, anglų kalbos, biologijos ir dar informatikos egzaminus. Aišku visus valstybinius. Į kokias specialybes galėčiau bandyti stoti?
Kauno kolegija
Laba diena, Simona,
Jūsų laikomi egzaminai nesudaro "komplekto" konkrečiai studijų programai. Teikti prašymą galite į bet kurią specialybę. Pasižiūrėkite mūsų tinklapyje www.kauko.lt skiltyje STOJANTIESIEMS konkursinio balo sandarą kiekvienai studijų programai.
Kauno kolegija
Informuojame, kad kovo 30 dieną Kauno kolegijoje vyks ATVIRŲ DURŲ DIENA, kurioje būsimieji studentai galės susipažinti su Kauno kolegijoje realizuojamomis studijų programomis. Atvirų durų dienų renginių laiką fakultetuose rasite čia http://www.kauko.lt/skelbimai/20100330skelbimui.pdf

juneva
kokiuose universitetuose galima studijuoti toliau, islyginamasias studijas, baigus kauno kolegijos Justino Vienozinskio menu fakulteta. Konkreciai interjero dizaina baigus. Ar galima rinktis ne interjero dizaina islyginamosioms? Jei taip, kokios tai butu specialybes? Nes kiek as domejausi, tai visos durys uzsidaro baigus kolegija...
Kauno kolegija
juneva,
dėl išlyginamųjų studijų turėtumėte kreiptis i Jus dominančius universitetus. Jei manot, kad pabaigus kolegiją visos durys bus uždarytos, tuomet rinkitės universitetines studijas. Tai Jūsų pasirinkimo teisė.
***agni***
Norėjau paklausti kokios specialybės siūlomos jūsų kolegijoje?
Austeja
ar siemet bus galima studijuoti socialine pegogika ne Kedainiu filiale? Kiek teko dometis, sia specialybe 2009/2010m buvo galima studijuoti Kauno kolegijoje, Kauno filiale.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]