Klausimai apie Kauno Kolegiją


Lukass
Sveiki, buvo paskelbta kad pasikeitė kofecientas stojant į žemės ūkio studijas. Tai noriu paklausti ar tie koficientai bus taikomi tik universitete ar ir kolegijose žemės ūkio studijoms (t.y Agroverslo technologijoms) ? Ačiū
Kauno kolegija
Lukass rašė: Sveiki, buvo paskelbta kad pasikeitė kofecientas stojant į žemės ūkio studijas. Tai noriu paklausti ar tie koficientai bus taikomi tik universitete ar ir kolegijose žemės ūkio studijoms (t.y Agroverslo technologijoms) ? Ačiū
Žemės ūkio studijoms konkursinio balo skaičiavimas pasikeitė tik universitetuose. Kolegijose išliko toks pat, kaip ir buvo 2018 m.
Samanta
Sveiki, studijuoju kūrybines industrijas VDU antrame kurse ir įdomu ar įmanoma perstoti į KK kultūros ir laisvalaikio vadybą? Ar užsiskaitytų mano studijuoti dalykai, ar viską reikėtų pradėti iš pradžių, nuo pirmo kurso?
Kauno kolegija
Samanta rašė: Sveiki, studijuoju kūrybines industrijas VDU antrame kurse ir įdomu ar įmanoma perstoti į KK kultūros ir laisvalaikio vadybą? Ar užsiskaitytų mano studijuoti dalykai, ar viską reikėtų pradėti iš pradžių, nuo pirmo kurso?
Geriausia būtų, kad stotumėte bendra tvarka į pirmą kursą. Tuomet, jei Jūsų atestato įvertinimai atitinka keliamus minimalius reikalavimus, galėsite pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą. Studijų eigoje galėsite prašyti užskaityti pasikartojančius dalykus Taip studijos kolegijoje taps ne tokios intensyvios arba, jei susidarys ne daugiau, kaip 18 kreditų akademinių skirtumų, yra galimybė perkelti į aukštesnį semestrą su valstybės finansavimu.
Veraanik
Sveiki. Kada Kauno kolegijoje numatomos atvirų durų dienos?
Lukas
Jusu puslapyje raso kad i logistika stojant i vnf vieta minimalus balas 4,2, ar tai tiesa?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014