Klausimai apie Kauno Kolegiją


Gediminas
Kauno kolegija rašė: Gediminas rašė: Kitas dalykas kurio noreciau paklausti, ar bus galima pretenduoti i Kompiuteriniu tinklu administravima arba Multimedijos technologijas papildomo priemimo etapu i VNF vietas?Papildomame priėmime bus galima pretenduoti į visas studijų programas ir visas finansavimo formas. Minimalaus konkursinio balo reikalavimas (ne mažiau, nei 4,3) galioja tiek į vf, tiek į vnf vieta.
O ar tai keistu kazka, jei mokykla baigiau 2011 metais?
Kauno kolegija
Gediminas rašė: Kauno kolegija rašė: Gediminas rašė: Kitas dalykas kurio noreciau paklausti, ar bus galima pretenduoti i Kompiuteriniu tinklu administravima arba Multimedijos technologijas papildomo priemimo etapu i VNF vietas?Papildomame priėmime bus galima pretenduoti į visas studijų programas ir visas finansavimo formas. Minimalaus konkursinio balo reikalavimas (ne mažiau, nei 4,3) galioja tiek į vf, tiek į vnf vieta.O ar tai keistu kazka, jei mokykla baigiau 2011 metais?
Minimalus balas taikomas visiems, nepriklausomai nuo mokyklos baigimo metų.
diana2000
Sveiki, ar galima kosmetologijos studijas prasitest, jeigu as pagrindus ismokau profesinei mokykloj higienos kosmetiko programa? Labai noreciau prasitesti studijas jei tai galima... :/
Kauno kolegija
diana2000 rašė: Sveiki, ar galima kosmetologijos studijas prasitest, jeigu as pagrindus ismokau profesinei mokykloj higienos kosmetiko programa? Labai noreciau prasitesti studijas jei tai galima... :/
Tėstinės studijos po profesinės mokyklos neorganizuojamos. Turite stoti bendra tvarka pagal brandos atestato rezultatus.
Gediminas
Laba diena, ar baigus jūsų studijas kineziterapijoje galima dirbti užsienio šalyse kaip Kanada ir kitos, ar reikia gauti dar tolimesnį išsilavinimą Lietuvos universitetuose.
Kauno kolegija
Gediminas rašė: Laba diena, ar baigus jūsų studijas kineziterapijoje galima dirbti užsienio šalyse kaip Kanada ir kitos, ar reikia gauti dar tolimesnį išsilavinimą Lietuvos universitetuose.
Dėl kvalifikacijos pripažinimo teiraukitės Jus dominančios šalies atstovybėse.
Eglė
Norėčiau pasiteirauti, ar po įvykusios rotacijos antro kurso studentas perkeltas iš valstybės nefinancuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą gali susigrąžinti pinigus, sumokėtus už pirmus studijų metus?
Tomas
Jei per 2 studijų metus turiu vien dešimtukus ir tik vieną šešetuką, bendras 2 metų semestrų vidurkis 9,9, o ir paskutiniame kurse neplanuoju suprastėti, ar galiu tikėtis diplomo su pagyrimu?
Studentas
Sveiki. Ar man pakaktų išlaikyti lietuvių, matematikos ir informatikos valstybinius egzaminus(konkursiniu balu ne mažesniu nei 4.3) norint įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą(informatika)? Klausiu dėl to, nes reikalingieji egzaminai svetainėje rašomi yra 4. Ar tie ketveri egzaminai svarbūs tik tiems studentams, kurie norės stoti į valstybės finansuojamas vietas?
Brigita
Ką galima studijuoti toliau, baigus burnos higieną?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]