Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klausimai apie Kauno Kolegiją


Reikia
Jeigu aš neišlaikysiu biologijos 0,4. Norint stoti į Farmokotechniką.Ar galėsiu stotį į nefinansuojamas (mokamas) studijas? Ir ko reikia dar?
Rūpi
Ar aš galiu įstoti į kolegiją, Farmokotechnikos studijoms, neišlaikius biologijos 0,4, į nefinansuojamas studijas?
Kauno kolegija
Reikia rašė: Jeigu aš neišlaikysiu biologijos 0,4. Norint stoti į Farmokotechniką.Ar galėsiu stotį į nefinansuojamas (mokamas) studijas? Ir ko reikia dar?
Priėmimas vykdomas tik pagal konkursinį balą. Jei neišlaikysite biologijos egzamino, o iš kitų trijų konkursinio balo dedamųjų susidarys pakankamas konkursinis balas, stoti galėsite. Į valstybės finansuojamas studijas balas turi būti ne žemesnis, nei 4,3. Savo konkursinį balą galite pasiskaičiuoti www.lamabpo.lt svetainėje esančia konkursinio balo skaičiuokle. Minimalus balas į valstybės nefinansuojamas studijas dar nėra nustatytas. Sekite informaciją Kauno kolegijos interneto svetainėje skiltyje STOJANTIESIEMS arba užklausą pakartokite balandžio mėn. pabaigoje.
Santa
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokia yra galimybė perstoti iš LSMU universiteto (baigus pirmą kursta sveikatos psichologijos) į Kauno kolegiją (burnos higieną)?
Kauno kolegija
Santa rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokia yra galimybė perstoti iš LSMU universiteto (baigus pirmą kursta sveikatos psichologijos) į Kauno kolegiją (burnos higieną)?
Stokite bendra tvarka per LAMA BPO sistemą. Tiesioginiam perėjimui galimybės nėra.
Idomu
Ar norint stoti į vnf būtina išlaikyti visus reikalingus egzaminus ar tinka ir metinis pažymys? Ir rašoma kad norint stoti i vnf minimalūs reikalavimai yra išlaikyti viena valstybinį brandos egzaminą ir turėti vidurinį išsilavinimą. Tai to užtenka norint stoti?
Adele
Sveiki! Kuom karjeros (darbo) atžvilgiu skiriasi burnos higienos ir odontologinės priežiūros studijos? Kokį konkrečiai darbą galima būtų dirbti baigus odontologinės priežiūros studijas?
Kauno kolegija
Idomu rašė: Ar norint stoti į vnf būtina išlaikyti visus reikalingus egzaminus ar tinka ir metinis pažymys? Ir rašoma kad norint stoti i vnf minimalūs reikalavimai yra išlaikyti viena valstybinį brandos egzaminą ir turėti vidurinį išsilavinimą. Tai to užtenka norint stoti?
Norint stoti tiek į vf, tiek į vnf studijas konkursinis balas turi būti ne žemesnis, nei 4,3. Pamėginkite pasiskaičiuoti savo konkursinį balą www.lamabpo.lt svetainėje esančia skaičiuokle ir matysite, kokie turi būti atsestato rezultatai, kad galėtumėte dalyvauti konkurse.
Kauno kolegija
Adele rašė: Sveiki! Kuom karjeros (darbo) atžvilgiu skiriasi burnos higienos ir odontologinės priežiūros studijos? Kokį konkrečiai darbą galima būtų dirbti baigus odontologinės priežiūros studijas?

Pabaigus odontologinės priežiūros studijas galėsite dirbti gydytojo odontologo padėjėja. Burnos higienistas gali dirbti savarankiškai ir atlikti burho higienos (ne gydymo) procedūras. Apie studijų programas išsamiau galite paskaityti Kauno kolegijos interneto svetainėje https://www.kaunokolegija.lt/studiju-programos/
Tomas
Sveiki, gal jau aiski bent preliminari stojomamojo egzamino i dantu technologija data?
Kauno kolegija
Tomas rašė: Sveiki, gal jau aiski bent preliminari stojomamojo egzamino i dantu technologija data?
Į dantų technologijos studijų programą stojamasis egzaminas nebus vykdomas. Priėmimas vyks tik pagal konkursinį balą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]