Klausimai apie Kauno Kolegiją


Kauno kolegija
Laba diena, ***agni***,
siūlomų studijų programų sąrašą rasite www.kauko.lt skiltyje STOJANTIESIEMS
Kauno kolegija
Laba diena, Austeja,
socialinės pedagogikos studijas šiais metais panuojame vykdyti tik Kėdainių Jonušo Radvilos fakultete
***agni***
kokiu egzaminu reikia norint stoti i ikimokykline pedagogika ir kokie turi buti balai?
77jurga
ar tiesa, kad i kolegija galima stoti iki 45metu
77jurga
noreciau suzinoti: jeigu tarkim patenku i finansuojama vieta studijuoti aprangos dizaina. antrais studiju metais tarkim pablogeja vidurkis ir mane isbraukia is finansuojamu ir as jau pati turiu moketis. o as neturiu pinigeliu ir tiesiog noriu iseiti ar taip paprastai galesiu iseiti? ar lieku kazkuo isipareigojus, na tarkim grazinti uz pirmu metu studijas pinigus aciu uz atsakyma
Kauno kolegija
Laba diena, ***agni***,
Konkursinis balas bus skaičiuojamas iš lietuvių , užsienio ir istorijos egzaminų ir matematikos metinio pažymio. Kokie turėtų būti balai, atsakyti sunku, nes nežinia, su kokiais balais ateis kiti stojantieji į šią programą.
Kauno kolegija
Laba diena, 77jurga,
amžiaus cenzo stojant į auktąją mokyklą nėra. Jei gausite valstybės finansavimą, jį turėsite pusę studijų laiko. Plačiau apie studijų krepšelį ir tikimybę jo netekti bei valstybės lėšų už studijas grąžinimą rasite www.mokslas.lt
Kornelija
Kokias specialybes galima įgyti Kauno kolegijoje?
Kauno kolegija
Laba diena, Kornelija,
Kauno kolegijos studijų programų sąrašą rasite www.kauko.lt skiltyje STOJANTIESIEMS
Agne
Sveiki, norejau paklausti ar istojus i turizmo ir viesbuciu vadyba, butina atlikti praktika, per visa studiju laikotarpi nors vienoje salyje? Aciu uz atsakyma
Aurimas
Norėčiau pasiteirauti dėl bendrabučių , kokia jų būklė ar visų kambarių rakinamos durys ar yra kameros , tarkim kad būtų saugu laikyti kambaryje stacionarų kompiuterį ar panašiai.
Kauno kolegija
Gerbiami būsimieji studentai,
Jei brandos atestate turite tris ir daugiau brandos egzaminus (nebūtinai tuos kurie įskaičiuojami į konkursinį balą), galite pretenduoti į bet kurios studijų programos finansuojamą vietą. Konkursinio balo sandarą, t.y. iš kokių egzaminų ir metinio pažymio skaičiuojamas balas rasite www.kauko.lt skiltyje STOJANTIESIEMS. Ar įstosite, iš anksto niekas negali atsakyti, nes tai priklausys nuo Jūsų konkursinio balo ir bendro stojančiųjų lygio.
Jei norite asmeninio atsakymo, klausimus pateikite el. paštu priemimas@kauko.lt
Kauno kolegija
Kauno kolegija atnaujina konsultacijas forume KUR STOTI. Klauskite ir Kauno kolegijos konsultantai pasistengs Jums padėti rasti atsakymus į rūpimus klausimus.
simona00
Kokių egzaminų reikėtų norint įstoti į Kauno kolegija į Aprangos dizainą??? Norėčiau sužinoti.
Rasiukaz
Ar baigus verslo vadybą, reklamos vadybos šaką apsimoka stoti į dizainą? ar užskaitytų ką nors? Ir ar verta?
Audrius322
Laba diena, noriu stoti i Kauno kolegija - "teise" arba "verslas vadyba". Kokiu dalyku egzaminus ir metinius pazimius reik turet ?
geinta
Laba diena,
Noreciau pasiteirauti ar as istosiu i socialini darba,jei mano istorijos,lietuviu kalbos ir uzsienio kalbos egzaminai yra mokykliniai,o matematikos metinis balas? ir ar 2011m si specialybe bus kauno filiale?
Indre
Sveiki,

Labai reikia abiturientų pagalbos atliekant magistrinio tyrimą.
Jeigu galit skirkit kelias minutes:

http://www.publika.lt/apklausa-15-4d7b50f49081b.html

Ačiū :)
Rytis
Sveiki. Jeigu aš turiu profesinį Kompiuterinės įrangos derinimo išsilavinimą, ar stojant į Kauno kolegijos Kompiuterinių Tinklų Administravimo specialybę būtų lengviau patekti į valstybės finansuojamą vietą? Gal būtų kažkokių kitų lengvatų?
Kauno kolegija
Laba diena, simona00, #18739,
į Aprangos dizainą konkursinis balas skaičiuojamas iš lietuvių kalbos brandos egzamino bei stojamojo egzamino įvertinimų ir užsienio kalbos metinio pažymio.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]