Klausimai apie Kauno Kolegiją


karolina66
Sveiki. Noriu paklausti ar i sveikatos prieziuros fakulteta galima istoti laikant tik biologijos, lietuviu ir anglu egzaminus?
Paulius
sveiki noreciau paklausti ar pretenduociau i teise vf ei laikau lietuviu mokykli rusu valstybini matematika valstybini istorija valstybini ?is anksto dekoju
Paulius
sveiki noreciau paklausti ar pretenduociau i teise vf ei laikau lietuviu mokykli rusu valstybini matematika valstybini istorija valstybini ?is anksto dekoju
Jolanta
Laba diena, norėčiau sužinoti, koks buvo aukščiausias ir žemiausias konkursinis balas prajusiais metais tų, kurie gavo valstybės finansuojamą vietą farmakotechnikoje??
Kauno kolegija
Labas Viktorija, 201 m. stiojant į Kauno kolegijoje esamą Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programą konkursinis balas yra skaičiuojamas iš matematikos egz. - svertinis koef. 0,4 ; leituvių k. egz. -0,2; užsienio k. arba istorijos egz. - 0,2 ir istorijos arba užsienio k. metinio pažymio- 0,2.
Kauno kolegija
Sveiki Karolina 66,
Stojant į Saveikatos preižiūros faklulteto studijų programas, konkursinis balas skaičiuojamas iš biologijos, chemijos arba matematikos ir lietuvių k. brandos egzaminų. Kadangi jūs nelaikote nei chemijos arba matematikos egz., jums skaičiuosis konkursinis balas imant šių dalykų įvertinimą "0"ir konkuruoti bus sunku.
Kauno kolegija
Sveikas Pauliau, Tu gali pretenduoti į vf vietą stojant į teisės studijų programą, jeigu rusųk. egzaminas tau yra kaip užsienio k. , o ne gimtosios kalbos egzaminas.
Kauno kolegija
Sveiki, Jolanta,
2010 m. stojant į vf vietą Farmakotechnikos studijų programoje pereinamasis balas( žemiausias) buvo 17,56.
Gret00
sveiki,
norejau paklausti, kokie stojamieji egzaminai buna į aprangos dizaina? kokiu praktiniu ziniu galima ygyti pasirinkus būtent šia kolegija?
Kauno kolegija
Sveiki, Gret00,
Stojant į Aprangos dizaino studijų programą reikia atlikti Piešimo ir Kompozicijos užduotis. Egzaminas laikomas vieną dieną( kurią jūs pasirinkote registracijos metu)Užduotim atlikti skiriama po 4 val. 9 val. pradedamas piešimo užduoties vykdymas, 14 val, kompozicijos. Abiejos užduotis vertinamas aytskirai, ir išvedamas bendras balas.
Gret00
tai jei jau piešti nelabai moki tai neverta ten bandyti? aš labai norėčiau šios srities būtent mokytis bet aš užsiimu daugiau rankdarbiais ir interjeru o piešti megstu tačiau nelabai moku..
Agnė
Laba diena laikau Lietuvių V, biologiją V ir pasirinkau matemtikos turėti metinį pažymiį, bet B lygio, ar yra šansų patekti mokama/ nemokama mokymasi į sveikatos priežiūros fakultetą su tokiais rodikliais?
Mantas
Laikau matematika (v), lietuviu (v), istorija(v), anglu A lygio pazimys. kur galeciau stoti?
Karina
Sveiki,norėčiau sužinoti apie stojimą į socialinį darbą jūsų kolegijoje. Laikysiu istorijos,lietuvių egzaminą,kokia tikimybė kad istosiu jei nelaikiau nei anglų nei matematikos egzamino ?
Karina
dar klausimas kur galiu stoti laikydama istorijos (v),lietuvių (v),informatikos ,ir dailės egzaminą?
Kauno kolegija
Laba diena, Gret00, #19539
mėginti stotį į norimą studijų programą visad verta. Jei darote rakdarbius, vadinasi turite pakankamai fantazijos ir vaizduotės. Egzamino metu tikrinami Jūsų gebėjimai meninėje srityje, o įgūdžius įgysite studijų metų.
Kauno kolegija
Laba diena, Agnė, #19613
pasirinkus medicininę studijų programą, pagrindinis egzaminas yra biologija. Jei nelaikote matematikos arba chemijos egzaminų, galima imti šių dalykų metinį pažymį, bet jis turės mažesnį svorį, nei egzamino įvertinimas. Ar pateksite į norimą specialybę ir ar gausite valstybės finansavimą, priklausys nuo Jūsų konkursinio balo ir bendro stojančiųjų lygio. Tiek į valstybės finansuojamas, tiek į studijas savo lėšomis priimama tik pagal konkursinį balą.
Kauno kolegija
Laba diena, Mantas #19619
pirmiausiai patarčiau rinktis tą studijų programą, kurią pabaigus norėtumėte dirbti pagal įgytą kvalifikaciją. Pretenduoti galite į bet kurią studijų programą, tačiau konkursinis balas kiekvienai specialybei skiačiuojamas iš tam tikrų egzaminų įvertinimų ir metinio pažymio. Konkursinio balo sandarą pagal Kauno kolegijoje siūlomas studijų programas galite rasti www.kauko.lt skiltyje STOJANTIESIEMS. Jei nelaikėte reikalingo egzamino, galima imti metinį pažymį, bet jis turės mažesnį svorį, nei egzamino įvertinimas (tai negalioja pagrindiniam egzaminui, kurio svertinis koeficientas 0,4).
Kauno kolegija
Laba diena, Karina, #19621 ir #19622
pasirinkus socialinį darbą, konkursinis balas skaičiuojamas iš istorijos, lietuvių kalbos ir užsienio kalbos egzaminų įvertinimų bei matematikos metinio pažymio. Jei nelaikote užsienio kalbos egzamino, galima imti to dalyko metinį pažymį, bet jis turės mažesnį svorį, nei būtų egzamino pažymys. Matematikos imamas tik metinis pažymys. Tikimybė įstoti tuo didesnė, kuo geriau išlaikysite egzaminus, o ypač istoriją.
Apie galimybę stoti su tam tikrai egzaminai, atrašyta ankstesniame atsakyme Mantui #19619. Paskaitykite.
Karina
o koks mažiausias konkursinis balas gali būti kad istočiau į socialinį darbą jūsų kolegijoje ?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]