Istoriniai šaltiniai rodo, kad kosmetikos ir plaukų puoselėjimo procedūros pradėtos naudoti dar Senovės Egipte. Nuo senų senovės žmonės rūpinosi ne tik drabužių ar plaukų grožiu, bet ir savo kūnu – slėpė įvairias ydas, pabrėždavo privalumus.

Keitėsi amžiai, keitėsi ir žmogaus gyvenimo sąlygos, o su jomis ir grožio samprata. Šių dienų grožio kultas – nepriekaištingai skaisti ir lygi veido oda, ilgi ir žvilgantys plaukai, nepriekaištingai sutvarkyti nagai. Kyla klausimų kaip visa tai padaryti? Ar tai yra įmanoma? Kame slypi skaisčios odos, žvilgančių ir sveikų plaukų ir nagų paslaptis?  

Atsakyti sau  į šiuos klausimus ir viso to išmokti galite VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre!  Centro paslaugų profesinio mokymo skyriuje organizuojamas mokymas pagal kosmetiko ir kirpėjo modulines profesinio mokymo programas. Kosmetiko programa apima žmogaus odos anatomiją ir sandarą, kosmetikos priemonių sudėtis, veido bei kūno priežiūros  procedūras, apratines veido ir kūno priežiūros procedūras, manikiūro ir pedikiūro technikas, nagų priežiūrą, priauginimą ir dailę, makiažo technologijas. Kirpėjo programa apima visą plaukų priežiūrą, kirpimą ir dažymą, šukuosenų modeliavimą.

Baigus vieną iš šių profesijų, įgytas žinias galėsite pritaikyti grožio salonuose, kirpyklose ar kosmetikos kabinetuose, vykdydami  individulią veiklą ar kurdami nuosavus salonus. Dirbdami Jūs toliau galėsite tobulintis ir kelti savo kvalifikaciją įvairiuose kosmetikų, vizažistų, manikiūro specialistų bei kirpėjų seminaruose ar mokymuose.

Išdrįsk pradėti, įgyvendink savo slaptas svajones, kurioms išsipildyti padės paslaugus bei draugiškas VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro profesijos mokytojų kolektyvas!
Jeigu sudomino kirpėjo, kosmetiko ar vizažisto profesija, žinokite, kad ją įsigyti galima ir VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre. Priėmimas į VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centrą vykdomas per https://profesinis.lamabpo.lt

Straipsnį parengė VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro

profesijos mokytoja Simona Kostkevičienė