Visus Lietuvos ir Europos gimnazistus, kolegijų bei universitetų studentus, jų šeimų narius kviečiame jungtis į akciją „Europos diena su kamuoliu“ ir namuose ar lauke žaisti įvairius žaidimus su kamuoliais ar kamuoliukais.

Be to, raginame krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, teniso, stalo teniso, golfo, beisbolo, gimnastikos ir kitų sporto šakų bei žaidimų aistruolius nufilmuoti žaidimus su kamuoliu (individualius ar grupinius, laikantis karantino sąlygų) ir atsiųsti mums el. paštu kamuolys@lsu.lt.

Ši akcija skirta Europos dienai, tad žaisdami pasipuoškite ir papuoškite žaidimo erdves klubo, gimnazijos, universiteto, nacionaline ir, žinoma, Europos Sąjungos atributika (skarelėmis, kepuraitėmis, marškinėliais, vėliavomis). Įdomiausi akcijų dalyvių nufilmuoti vaizdai dalyvaus konkurse ir gaus vertingų prizų.

Juk kamuolys jungia tautas, ugdo pilietiškumą, europietišką savimonę, mažina atskirtį ir dažnai padeda užkirsti kelią agresijai. Per karantiną kamuolys – puiki priemonė judėjimo aktyvumui didinti ir džiaugsmą bei gerą nuotaiką teikiančiam bendravimui skatinti.

Kartu aktyviai švęskime Europos gimtadienį!