Treniravimo sistemų studentas Jokūbas pradžiugino muzikiniu kūriniu. Rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė drąsino moksleivius rinktis būsimą kelią klausant savo širdies.
Vaizdo reportaže su moksleiviais savo įžvalgomis apie studijas ir pasirinkimus dalijosi žymūs LSU alumnai ir studentai – pasaulio čempionas Andrius Gudžius, Europos čempionas Eimantas Stanionis ir Lietuvos rinktinės krepšininkas Donatas Motiejūnas.
Visus įsitaisiusiuosius prie kompiuterių dėstytoja ir trenerė doc. dr. Kristina Zaičenkovienė subūrė lengvai mankštai.
LSU atstovai pakvietė moksleivius į virtualius motyvacinius susitikimus-paskaitas. Doktorantė Inga Lukonaitienė dalijosi savo, kaip sportininkės, studentės ir jaunosios mokslininkės, patirtimi. Apie fizinio aktyvumo svarbą ir naudą kalbėjo prof. dr. Arūnas Emeljanovas. Kokių būsimųjų vadybininkų laukia sporto ir turizmo industrijos, pasakojo dėstytoja Kristina Mejerytė-Narkevičienė. Kineziterapeuto, gydytojo judesiu, specialybę pristatė doc. dr. Vilma Dudonienė.
Į moksleivių klausimus apie priėmimą ir studijų organizavimą LSU atsakė studijų prorektorė doc. dr. Jūratė Požėrienė, o apie studentų sportą ir kasdienybę – sporto ir partnerystės prorektorius doc. dr. Vidas Bružas.