Nuo senų laikų žmonėms buvo būdingas troškimas gyventi harmonijoje su gamta. Graži, tvarkinga aplinka miela kiekvienam. O kaip troškimą įgyvendinti?

            Dekoratyvinio apželdinimo žinios padės atlikti įvairius teritorijos apželdinimo darbus, mažosios architektūros elementų kūrimo darbus, sudaryti dekoratyvinių augalų kompozicijas, priderinti jas prie aplinkos. Išmokys pažinti, dauginti, sodinti ir prižiūrėti dekoratyvinius augalus, nusimanyti apie augalų augimo sąlygas, dirvos paruošimą, aplinkosauginius reikalavimus, retuosius augalus ir jų apsaugą.

           Suteiks galimybę dalyvauti įvairiuose konkursuose, kaip Pakruojo dvaro parko  gėlių kilimų konkurse „Žiedų valdovai“, kurio tema „Vestuvės“. Išmoksite sukomponuoti gėlių kilimą, naudojant sodinamas gėles ir kitą gamtinę medžiagą.

Organizuoti ir dalyvauti respublikiniame renginyje-konkurse „Žemės meno diena“. Renginio idėja – gamtos ir žmogaus draugystė bei ryšys. Kiekvienas turime būti atsakingas už savo aplinką: gyventi ne vien šia diena, bet susimąstyti apie savo ir kitų ateitį.  

 

         Dalyvauti Lietuvos floristų asociacijos narių floristinių objektų parodoje "Gėlių kalba".

Susipažinti su dekoratyvinio apželdinimo paslaptimis padės VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio padalinio profesijos mokytojai. Priėmimas vykdomas per https://profesinis.lamabpo.lt

Straipsnį parengė VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio padalinio profesijos mokytoja metodininkė  Felicija Janušonienė