Žinomų žmonių portretus, gamtovaizdžius ir gyvūnų paveikslus Domantas ,,tapo" naudodamas... plastiliną. Iš vaikystės atsineštas pomėgis lipdyti šiandien yra Domanto kūrybos išskirtinumas, keliantis ir nuostabą, ir susižavėjimą.

,,Dažniausiai menininkai, kurie naudoja kitas technikas, iš pradžių nusipiešia eskizą pieštuku, o aš to nedarau. Turiu paveikslo viziją ir bandau ją su plastilinu įgyvendinti tiesiai ant faneros plokštės. Pamažu taip ir gimsta paveikslas, kuriam sukurti reikia maždaug 30-40 valandų“, - pasakoja Domantas.

Iš pradžių vaikinas paveikslus plastilinu piešė pirštais, tačiau, pradėjęs studijuoti Dantų technologiją, pamatė, kad darbo įrankiai gali būti pritaikyti ir kūryboje. Domanto teigimu, jie padeda atskirti detales ne milimetro, o 0,1 milimetro tikslumu.

Pasak autoriaus, svarbiausia - būti savimi, daryti tai, ką liepia tavo širdis. ,,Džiaugiuosi, kad mano darbai teikia džiaugsmą ne tik man, bet paskatina nusišypsoti ir kitus, kitaip pažvelgti į mus supantį pasaulį. Juk, Mažojo Princo žodžiais tariant, tai, kas svarbiausia, nematoma akimis...“ – sakė originalia technika kuriantis vaikinas, jau surengęs ne vieną parodą.

Domanto Mažono darbų parodos Utenos kolegijoje atidarymas.

Pozityvus dienoraštis - vaizdo reportažas ,,Domantas kuria išskirtinius paveikslus iš plastilino".

www.utenos-kolegija.lt

Tapk mūsų Facebook draugu.