Mykolo Romerio universitetas siūlo 28 bakalauro programas ir net 58 magistrantūros programas. Šiemet didesnis stojančiųjų skaičius galės universitete pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas – Mykolo Romerio universitetas yra didžiausias specializuotas socialinių mokslų universitetas Lietuvoje, o būtent socialiniam mokslams buvo žymiai padidintas valstybės finansuojamų vietų skaičius.

15 finansuojamų vietų – socialinių pedagogų rengimui 

Socialinės pedagogikos ir teisės pagrindų studijoms šiais metais skirta 15 valstybės finansuojamų vietų. Kiekvienas gerai besimokantis studentas (neturintis akademinių įsiskolinimų) gauna 300 eurų paramą per mėnesį.

Socialinė pedagogika - tai profesija ir gyvenimo būdas tiems, kuriems rūpi vaikų gerovė, saugumas, asmenybės saviraiška. Socialinės pedagogikos studijų programos tikslas – parengti aukštos kompetencijos socialinius pedagogus, gebančius teikti socialinę pedagoginę pagalbą. 

Tikslinis ministerijų finansavimas specialistų rengimui  

Kasmet įvairios valstybinės institucijos pateikia tikslinių vietų užsakymą įvairių sričių specialistų parengimui Mykolo Romerio universitete. Šiemet Vidaus reikalų ministerija 2020 metais užsakė priimti 30 studentų į „Teisė ir policijos veikla“ programą, 15 studentų - į „Teisės ir valstybės sienos apsaugos“ programą, 40 studentų – „Policijos veiklos“ programą. Visiems įstojusiems į valstybės nefinansuojamas vietas, studijų kaina kompensuojama VRM nustatyta tvarka. Taip pat šiemet Kalėjimų departamentas prie LR Teisingumo ministerijos užsakė priimti 10 studentų į bakalauro studijų programą "Teisė ir penitencinė veikla", iš jų visiems, įstojusiems į valstybės nefinansuojamas vietas, studijų kaina taip pat bus kompensuojama Kalėjimų departamento nustatyta tvarka.

Naujos kibernetinio saugumo, kriminalistikos, finansinių technologijų studijų programos

Reaguodama į augančius rinkos poreikius Mykolo Romerio universiteto (MRU) teisės mokykla kartu su privataus sektoriaus partneriais sukūrė ir šiemet pristato naują studijų programą „Teisė ir finansinės technologijos (Fintech)“. Teisininkų su finansinių technologijų specializacija parengime dalyvaus Lietuvos verslo įmonės bei tarptautinių teisės žinynų pirmaujančiomis Fintech srityje pripažintos advokatų kontoros.

Tarp naujų studijų programų – ir Vilniuje vykdoma visiškai nauja bakalauro studijų programa – „Teisė ir kriminalistika“, kuri rengs aukštos kvalifikacijos nusikalstamų veikų atskleidimo ir tyrimo specialistus, turinčius būtiniausių žinių ir kompetencijų reikalingų tyrėjo darbe. Šiemet pristatoma ir nauja bakalauro programa „Technologijų ir kibernetinio saugumo vadyba“. Ši programa yra unikali tuo, kad parengia specialistus, turinčius stiprų technologijų, kibernetinio saugumo žinių, įskaitant ir rizikų valdymą, kibernetinio saugumo teisinį reguliavimą, bei praktinių įgūdžių bagažą.

Universitete ir tarp lietuvių auga studijų anglų kalba populiarumas – šiuo metu MRU jau dėstomos 8  programos anglų kalba, o šiemet prisijungs ir nauja -  „Globalus verslas ir modernioji rinkodara“.

Gauti individualią konsultaciją - paprasta

Norintys daugiau sužinoti apie priėmimą į Mykolo Romerio universitetą rinktis priimtiniausią būdą – paskambinti tel. 8686 17431, parašyti el. laišką priemimas@mruni.eu, rezervuoti patogų laiką individualiai nuotolinei konsultacijai arba susisiekti per universiteto „Facebook Messenger“ programėlę.