,,Pasirinkau šią specialybę, nes visada norėjau prisidėti prie visuomenės sveikatinimo ir burnos bei dantų profilaktikos.

Utenos kolegijoje sutikau dėstytojų, kurie yra mano autoritetai profesinėje srityje ir kuriuos dabar jau kaip kolegas malonu pamatyti kursuose. Studijų metais stengiausi ne tik siekti žinių, bet ir dalyvauti studentų veikloje, kurį laiką teko pabūti ir Studentų atstovybės prezidente.

Viena geriausių mano patirčių – studijos pagal Erasmus+ programą užsienyje – Portugalijoje, Portalegre politechnikos institute. Ten atlikau ir praktiką, kuri padėjo įgyti tvirtus pagrindus dabartinei mano profesinei veiklai.

Šiandien pagal specialybę dirbu įmonėse ,,Denticija” ir ,,Šypsenos akademija”.Labai mėgstu savo darbą ir džiaugiuosi, kad visada tikėjau tapti gera specialiste. Tai motyvuoja gilintis į savo profesinę sritį ir nuolat tobulėti.

Utenos kolegiją atsimenu tik teigiamai. Mielai grįžčiau į studentiškus metus. O Utena man visada asocijuojasi tik su šiltais, gerais žmonėmis, tad be galo malonu kartais čia užsukti, - sako Justina.

Tapk mūsų Facebook draugu!

Apie priėmimą į Utenos kolegiją čia.