Vaikinas kolegijoje pasirinko Transporto verslo studijų programą ir jau baigia antrą kursą.

,,Transporto verslą pasirinkau neatsitiktinai – visą laiką domino įvairios transporto priemonės, krovinių transportavimas, su šia sritimi susijusio verslo galimybės. Studijos suteikia daug profesinių žinių ir praktikos. Kolegijoje dirba puikūs dėstytojai, studijuoja aktyvūs, draugiški studentai, yra galimybių įsitraukti į studentišką, sportinį gyvenimą.

Smagu, kad atvykęs į Uteną ir toliau galiu sportuoti. Sportas – labai svarbi mano gyvenimo dalis: 13 metų žaidžiau rankinį, teko žaisti ir šalies jaunimo rinktinėje, taip pat mėgstu krepšinį. Žaidžiu Utenos kolegijos krepšinio komandoje, teisėjauju rankinio, krepšinio varžybose.

Neslėpsiu, nelengva derinti visas veiklas su studijomis, tačiau, kadangi yra didelis noras, užsispyrimas siekti tikslo – tai pavyksta.

Ką galėčiau patarti būsimiesiems studentams? Ieškokite savęs, naujų idėjų ir jas realizuokite, nebijodami suklysti. Nebūkite tie, kuriems užtenka ,,valdiško” penketuko, siekite žinių ir aukščiausių įvertinimų. Stenkitės, kad studijų metai būtų patys įdomiausi ir prasmingiausi!" - sako Justinas.

www.utenos-kolegija.lt   Tapk mūsų Facebook draugu.

Jei turite klausimų, norite išsiaiškinti apie visas savo galimybes tapti Utenos kolegijos studentu, maloniai kviečiame kreiptis į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą: Maironio g. 7, 13 kab., Studijų skyrius, Utena.

Tel.: 8 687 82 516, 8 677 95 978; el. paštas priemimas@utenos-kolegija.lt