,,Pasirinkti Maisto produktų technologiją mane pastūmėjo ne svajonės, bet perspektyvios darbo galimybės ir nauda visuomenei. Sau keliu realius ir įgyvendinamus tikslus, kurių pasiekti galiu studijuodamas kolegijoje, ir žinau, kokį žinių bagažą turiu sukaupti per greitai prabėgsiančius studijų metus.

O šis bagažas pilnėja itin lengvai. Nuolatos rengiamos ekskursijos po maisto perdirbimo įmones, kurių daugelį Utenos rajone jau teko aplankyti. Po pirmo kurso, pasinaudojęs Erasmus+ programa, praktiką atlikau tarptautinėje Latvijoje esančioje „Fazer Latvia“ duoninėje. Mane, namisėdą, dėstytojai pastūmėjo dalyvauti įvairiose konferencijose ir renginiuose. Dalyvavau tarptautiniuose intensyviuose NordPlus kursuose „Rural Water Protection: Principles and practice II“, kuriuose ne tik daug sužinojau apie vandens taršą ir kaip su ja kovoti, bet ir apvažiavau visą Utenos kraštą, kurio gražiausių kampelių dar nebuvau matęs. Tokią pačią galimybę pagal šį projektą turėsiu ir Suomijoje. Respublikinėje studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Šiuolaikinės technologijos darniai aplinkai 2019“ lavinau informacijos rinkimo ir oratorinius įgūdžius, o iš tarptautinio konkurso „Maisto technologas 2019“ su komanda kolegijai parvežėme trečią vietą.

Minėtos ir kitos veiklos bei geri studijų rezultatai man leido užsidirbti UAB „Translinija" įsteigtą vardinę stipendiją. Didmiesčio universitete pasinaudoti tokiomis galimybėmis būtų sunku dėl didžiulės konkurencijos ir tu tiesiog ,,paskęstum“ gausoje kitų studentų. Kolegijoje nuo pirmų dienų buvo jaučiama, kad čia kiekvienas studentas yra svarbus. Labiausiai džiugina ir teikia energijos siekti išsilavinimo draugiški Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojų ir studentų santykiai ir nuoširdžios šypsenos," - pasakoja būsimasis maisto produktų technologas.

Apie Maisto produktų technologijos studijų programą čia.

Apie priėmimą į Utenos kolegiją čia.

Jei turite klausimų, norite išsiaiškinti apie visas savo galimybes tapti Utenos kolegijos studentu, maloniai kviečiame kreiptis į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą: Maironio g. 7, 13 kab., Studijų skyrius, Utena.

Tel.: 8 687 82 516, 8 677 95 978; el. paštas priemimas@utenos-kolegija.lt