„Būsimoms sekretorėms reikia galvoti ne tik apie šiandieną, bet ir apie tai, kaip įmonės ir organizacijos atrodys po dešimties metų, kuomet jose nebeliks popierinės dokumentacijos, o tradicines griežtas pareigybių piramides pakeis vadinamieji „horizontalūs“ biurai, kuriuose sklandžiai dirbs bendradarbių komandos“, – akcentuoja N. Lukšienė.
 
Apie tokių naujųjų laikų artėjimą byloja ir pastaruoju metu išaugę reikalavimai sekretoriams ir biuro administratoriams. Pasak specialistės, norint tobulėti besikeičiančioje darbo rinkoje, jiems reikia ne tik mokytis naujovių, bet ir plačiai žiūrėti į savo profesiją bei darbą.
 
N. Lukšienė ragina pažvelgti į sekretoriaus profesiją ne tik vienu kampu: “Sekretoriaus funkcijos – tai nėra  tik dokumentų valdymas, arba tik interesantų sutikimas bei atsiliepimas į telefono skambučius, ar tik personalo vadyba. Iš tiesų sekretoriaus ar biuro administratoriaus profesija yra kompleksinis įvairių darbinių funkcijų junginys.“
 
Nijolė Lukšienė yra Įgijusi sekretoriaus kvalifikaciją pasiliko dirbti mokykloje ir ilgą laiką dirbo administratorės pareigoje. Dabar čia ir pati moko būsimąsias sekretores ir puikiai žino, kokių žinių ir praktinių įgūdžių labiausiai reikia siekiantiems dirbti biuro administratoriais ar sekretoriais.
 
Vilniaus technologijų mokymo centre siekiantys įgyti sekretoriaus kvalifikaciją gali to pasiekti trumpiau nei per metus. Baigę programą gebės valdyti dokumentus ir organizuoti sekretoriato (raštinės) darbą, išmanys greito ir kokybiško spausdinimo technologijas, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, mokės dirbti su įvairia organizacine biuro technika ir padės organizuoti įstaigos archyvo darbą. Būsimas sekretorius išmoks pasirinkti tinkamus bendravimo ir informacijos perdavimo būdus, lavins darbotvarkės, laiko, įvairių renginių ir kelionių planavimo bei organizavimo įgūdžius, išmanys darbo ir verslo etiketą. Įgijęs sekretoriaus kvalifikaciją asmenys turi plačias karjeros galimybes - gali dirbti įvairias funkcijas atliekančiose įstaigose, įmonėse, organizacijose arba tęsti mokymąsi aukštojoje mokykloje
 
Priėmimas vyksta LAMA BPO sistemoje. Prašymai teikiami internetu  www.profesinis.lamabpo.lt iki rugpjūčio 12  d