Baigus mokyklą kamuoja bene svarbiausias klausimas: Kur stoti? Kaip pasirinkti profesiją, kuri teiktų džiaugsmą, atsakymą turi Zigmundas Bažko, nuo mokyklos laikų domėjęsis internetinio turinio kūrimu, jis pasirinko multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programą Vilniaus technologijų mokymo centre. 
 
 
„Norėjau suprasti kaip veikia medijos, pažinti jų procesą, judėjimą ir įgyti su tuo susijusių įgūdžių“, – pasakoja jis, tad ilgai nesvarstęs pasirinko mokytis multimedijos paslapčių. 
 
 
Vilniaus technologijų mokymo centre Zigmą labiausiai žavi mokymosi praktiškumas, tarpusavio komunikacija ir mokymo proceso lankstumas. 
 
 
Jis įsitikinęs: „Vilniaus technologijų mokymo centras yra geriausias pasirinkimas visiems: tiek norintiems pažinti šią profesiją, tiek ir tiems, kurie nemėgsta sauso teorinio mokslo, nes visas mokymasis čia vyksta praktiškai viską išbandant pačiam. 
 
 „Vertinu profesionalumo ir bendravimo paprastumo balansą mokymosi procese. Multimedijos programoje visi dėstytojai yra savo srities profesionalai ir geba dalykus išdėstyti paprastai ir supantamai. Visiems planuojantiems žengti į šią rinką, kiekvienas išmoktas dalykas patampa plytom statant savo karjerą, o pastangos irnoras – jungiamosiomis dalimis. O kai jau imiesi kažką daryti- tada ir pamatai, kaip mokymasis padėjo karjerai“, – pasakoja Zigmas. 
 
 
Paklaustas kaip susidomėjo medijomis, vaikinas neslepia – jį traukė Internetas ir kino industrija. „Domėjausi Youtube plaftorma ir jos kūrėjais. Tuo pačiu domino filmai su vizualiniais ir grafiniais efektais. Buvo įdomu ir ieškojau žinių apie tai“ – sako jis. Taip šie pomėgiai atvedė jį Vilniaus technologijų mokymo centrą, mokytis multimedijos subtilybių. 
 
 
Baigęs multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programą Zigmas planuoja dirbti montavimo srityje, taip pat jį traukia  darbas radijuje, ateityje vaikinas svajoja sukurti savo laida internete. 
 
 
Kurie kūrėjai jį įkvepia labiausiai? iš Lietuvių – Vėjas, Dominykas Klajūmas, Agnė Juškėnaitė, Dariuszxc, o iš užsienio youtuberių jis seka Joe Rogan Experience, MasakoX, H3H3, Jacksfilms, Pewdiepie ir Markiplier darbus. Twitch platformoje jį žavi tokie kūrėjai kaip: Sponsorius, S8ris, DrDisrespect. 
 
 
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo progrmos absolventai paprastai dirba filmavimo aikštelėse, TV reklamos agentūrose, visuomenės informavimo, viešosios komunikacijos įmonėse ir organizacijose.Būsimas specialistas turi išmanyti tradicinės animacijos pagrindus, mokėti dirbti su programa „Maya“, naudoti kompiuterinę grafiką, kurti vaizdo filmus ir garso takelius, juos redaguoti, montuoti, ruošti scenarijų, planuoti, kurti scenografiją bei išmanyti socialinės medijos projektavimą ir kūrimą.  
 
Plačiau apie šią programą skaitykite čia. Priėmimas vyksta LabaBpo sistemoje adresu www.profesinis.lamabpo.lt