Štai ką apie tai pasakoja pats Rimtautas:

,,Studijuoti pradėjau jau būdamas šiek tiek vyresnis nei dauguma studentų. Ilgai ieškojau savęs: vaidinau kultūros centro spektakliuose, taip pat mėginau išgarsėti kaip reperis, dalyvavau įvairių TV projektų atrankose, laidose „2 minutės šlovės“, „Kitas“. MTV projekte „Ežio inkubatorius“, mokiausi didžėjauti ir kurti elektroninę muziką.

Vėliau pradėjau keliauti po pasaulį. Gyvenimiškos patirties įgijau dirbdamas parduotuvėje, virtuvėje, koncertuodamas gatvėje.

Ko iš tiesų noriu, supratau vėliau. O noriu padėti tiems, kam labiausiai reikia. Suprantu, kaip tai yra svarbu - buvo laikas, kai ir pačiam reikėjo pagalbos, kurios sėkmingai sulaukiau. Taigi nusprendžiau pasirinkti socialinio darbuotojo specialybę ir jau baigiau pirmą kursą. Daug mokausi, skaitau psichologinę ir kitokią literatūrą. Myliu žmones, vertinu draugus, o į pasaulį noriu atnešti kuo daugiau šviesos.Tapęs socialiniu darbuotuoju galėsiu nemažai nuveikti.

Kolegija man duoda daug. Pradėjau geriau pažinti žmones, jų vidų, patį save, sužinojau ir dar sužinosiu daug svarbių dalykų. Stebina dėstytojų profesionalumas. Tikiuosi iš jų daug išmokti bei pasinaudoti visomis kolegijos teikiamomis galimybėmis.

Linkiu būsimiems studentams gerai apsvarstyti, ko norite, ir pasirinkti būtent tai, kas tikrai patinka. Rinkitės apgalvotai ir atsakingai kalkite savo likimą.”

Apie Socialinį darbą čia.

Apie priėmimą į Utenos kolegiją čia.

Jei turite klausimų, norite išsiaiškinti apie visas savo galimybes tapti Utenos kolegijos studentu, maloniai kviečiame kreiptis į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą: Maironio g. 7, 13 kab., Studijų skyrius, Utena.

Tel.: 8 687 82 516, 8 677 95 978; el. paštas priemimas@utenos-kolegija.lt