Kosmetiko modulinė profesinio mokymo programa yra dviejų kategorijų: pirminio arba tęstinio mokymo.

Pirminę profesinio mokymo programą sudaro 110 mokymosi kreditų, mokymosi trukmė - 2 metai (4 pusmečiai);

Tęstinė profesinio mokymo programa skirta asmenims, siekiantiems antros kvalifikacijos, t.y jau turintiems profesinį ar aukštąjį išsilavinimą. Programą apima 90 mokymosi kreditų, mokymosi trukmė – 1 metai (2 pusmečiai).

Sveikatos ir grožio akademija yra įsikūrusi viename gražiausių Lietuvos kampelių – Trakuose, prie Galvės ežero. Nuostabi supanti gamta, jauki aplinka mums padeda susitelkti ties tikslais, o šiuolaikiškai įrengtos, aukščiausius kokybės standartus atitinkančios mokymosi auditorijos, įkvepia čia besimokančiuosius siekti profesinių aukštumų.

Mūsų mokyklos moto – „Geriausi mokosi iš geriausių“ įrodo paskaitas vedantys nacionalinę ir tarptautinę kvalifikaciją bei ilgametę patirtį turintys dėstytojai, parengę bei išleidę į gyvenimą ne vieną dešimtį kvalifikuotų grožio specialistų, savo srities profesionalų.

Kiekvienas mokinys – mums pats svarbiausias, todėl dėstytojai kruopščiai rengia paskaitų ir užsiėmimų medžiagą, aktyviai organizuoja bendras ir individualias konsultacijas. Išskirtinis dėmesys ir pagalba skiriama mokinių siekiui atlikti teorines ar praktines užduotis individualiai, inovatyviai.

Viena didžiausių grožio srityje dirbančių specialistų vertybių yra jų praktinės žinios! Todėl praktinis mokymas sudaro didžiąją dalį mūsų mokymo programų!

Akademijos mokiniai praktinių užsiėmimų metu turi galimybę dirbti su žinomų užsienio kompanijų produktais bei priemonėmis: Apriline, Skinasil, Collagene 3D Medical, Mesaltera by Dr. Mikhailova ir kitais, sukurtais „Suisselle“, „Gloreca“ „Collagen Cosmetics“, bei naujausiomis kosmetologinėmis aparatinėmis metodikomis.

Kosmetiko modulinės profesinio mokymo programos mokiniai gauna ne tik aukščiausius standartus atitinkantį profesijos mokymą, bet ir papildomus, į modulius integruotus mokymosi dalykus. Mokiniams taip pat yra sudaromos sąlygos didžiąją teorijos dalį mokytis nuotoliniu būdu ir atvykti tik į atsiskaitymus bei praktikos užsiėmimus.

Mokiniai nuolat supažindinami su naujausiais mokslo ir technologijų pasiekimais grožio srityje. Mokymų metu suteikiama visa reikalinga teorinė medžiaga bei nuolaidos arba galimybė dalyvauti nemokamai mokymo įstaigos organizuojamuose seminaruose, konferencijose bei užsienio lektorių vedamuose mokymuose.

Jau ne vienerius metus sėkmingai ruošiame šių dienų aukščiausius standartus atitinkančius specialistus, galinčius teikti ypač saugias, aukščiausios kokybės kosmetines paslaugas.

https://www.youtube.com/watch?v=e5tqCpCa5LU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2Hsn3n-4Z0wIhSd6XN_uhM-GZ622MZlAtyybT0w96JZOGYiry3944jFkI