,,Labai dvejojau prieš stodamas į kolegiją, nes mokyklą esu baigęs jau seniai - daug dalykų užsimiršo, abejojau, ar verta. Be viso to, buvau labiau humanitaras. Tačiau noras persikvalifikuoti, įgyti žinių ir tapti technologijų srities specialistu vis dėlto pasirodė stipresnis už mano dvejones, todėl nusprendžiau eiti šiuo keliu.

Pasirinkau studijas Utenos kolegijoje, kadangi čia norimą specialybę galima studijuoti nuotoliniu būdu. Tai labai patogios studijos užimtiems žmonėms arba tiems, kurie neturi galimybių atvykti į paskaitas. Taupomas laikas, nereikia niekur keliauti, niekur ruoštis - įsijungi kompiuterį, išklausai paskaitą, dėstytojai atsako į klausimus ir visa tai nekeliant kojos iš namų. Jokie karantinai nebaisūs. Be abejo, mokytis reikia, tačiau juk patys pasirenkame savo kelią ir esame motyvuoti juo eiti“.

Apie Informacinių sistemų inžinerijos studijų programą čia.

Apie priėmimą į Utenos kolegiją čia.

Jei turite klausimų, norite išsiaiškinti apie visas savo galimybes tapti Utenos kolegijos studentu, maloniai kviečiame kreiptis į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą: Maironio g. 7, 13 kab., Studijų skyrius, Utena.

Tel.: 8 687 82 516, 8 677 95 978; el. paštas priemimas@utenos-kolegija.lt