Magistrantų daugėja

Džiugu, kad jau per pirmąjį priėmimo etapą sutartis studijuoti LSU magistrantūroje pasirašė daugiau studentų negu pernai po visų etapų.

„Šiemet magistrantūros studijas Universitete renkasi vis daugiau žmonių, gerokai anksčiau baigusių bakalauro studijas ir jau turinčių darbo patirties. Jie nori gilinti savo profesines žinias ir praplėsti kompetencijas. Dažnai renkasi net kitos srities studijas. Pavyzdžiui, kineziterapeutai, norintys įgyti specifinių darbo su neįgaliaisiais ar specialiųjų poreikių žmonėmis žinių, stoja į Taikomosios fizinės veiklos magistrantūrą, sporto šakų treneriai – į Turizmo ir sporto vadybos, kad įgytų vadybinių kompetencijų“, – teigia LSU studijų prorektorė doc. dr. Jūratė Požėrienė.

Prašymus galima pateikti ir internetu

Norinčiųjų pateikti prašymus laukiame Lietuvos sporto universitete (Sporto g. 6, Kaunas), Centriniuose rūmuose, 101a kabinete.
Darbo laikas: pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8 iki 17 val., penktadienį 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta Universitete ir internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

Studijos LSU – lietuvių ir anglų kalbomis

LSU siūlo 10 magistrantūros studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija (Kaune ir Druskininkuose), Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport)Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management).

Kineziterapijos, Sporto fiziologijos ir genetikos, Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos bei Turizmo ir sporto vadybos programos vykdomos lietuvių ir anglų kalbomis, o Performance Analysis of Sport, Basketball Coaching and Management – tik anglų k.

Kineziterapijos ir Basketball Coaching and Management magistrantūros studijas galima rinktis nuolatinės arba ištęstinės formos, o visas kitas – tik nuolatinės.

Populiarėja išlyginamosios studijos

Iki liepos 20 d. LSU vyksta priėmimas ir į išlyginamąsias Kineziterapijos, Taikomosios fizinės veiklos bei Turizmo ir sporto vadybos studijas.

Jas kviečiami rinktis stojantieji, įgiję išsilavinimą kolegijose ir norintys studijuoti LSU magistrantūroje. Per išlyginamąsias studijas jie išklauso trūkstamus bakalauro studijų dalykus ir išlaiko egzaminus, kad įgytų pakankamų žinių ir gebėjimų, reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms.

LSU naujais mokslo metais planuoja pradėti Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos išlyginamąsias studijas, kuriomis itin domisi visuomenės sveikatos biurų specialistai.

Kontaktai pasiteirauti:
Studijų departamentas
Centrinių rūmų 101a kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas (8 37) 302 659
El. paštas priemimas@lsu.lt