4-oji mokinių laida nustebino komisijos narius profesionalumu bei aukštais mokymosi rezultatais, buvo įteikti du raudoni diplomai stropiausiai besimokiusioms mokinėms.

„Tik du metai, o tiek daug žinių!“ – ne kartą baigiamųjų darbų gynimo eigoje nuskambėjo mokinių lūpomis. Susijaudinimo neslėpusios mokinės ne kartą akcentavo, kad mokantis akademijoje neprailgo nei laikas, nei kelias, kurį kai kurios mokinės kasdien atvažiuodavo net iš tolimų Lietuvos miestų.

Diplomų įteikimo dienos rytą, mokinės nekantriai laukė galutinių baigiamųjų darbų balų, tačiau  rytas joms prasidėjo nuo žinių patikrinimo testo, kurį sudarė 140 profesinių klausimų. Vėliau sekė baigiamųjų darbų gynimo etapas: kiekviena mokinė išsamiai pristatė savo baigiamąjį darbą, atliktą su pasirinktų modeliu, įvardijo modelio odos problematiką (aknė, hiperpigmentacija, odos elastingumo bei turgoro sumažėjimas, gilios raukšlės, odos dehidratacija ir kt.), išsikėlė siekius ir sudarė individualų procedūrų kursą, kuris buvo atliekamas akademijoje praktikų metu. Pristatydamos baigiamuosius darbus, pateikė galutinius gautus procedūrų rezultatus bei tolimesnes rekomendacijas palaikyti puikiai odos būklei. Pristačiusios pirmąją baigiamojo darbo dalį, mokinės kartu su komisijos nariais sugužėjo į praktikos auditorijas, kuriose pademonstravo puikias teorines žinias ir praktinius įgūdžius, įgytus mokantis akademijoje.

„Mūsų grupė visuomet buvo vieninga, tačiau šiais metais tapome dar artimesnės, dalinomės žiniomis. Gaila, kad tenka išsiskirti.“ – diplomų įteikimo šventės metu dalijosi viena mokinių.

Mokinės ypatingą padėką išreiškė ir akademinei dėstytojų bendruomenei, kiekvienam jų įteikė po didelę gėlių puokštę, padėkojo už pasidalintas profesines žinias ir draugystę, kuri įteikus diplomą – nesibaigia, o pereina į aukštesnį lygmenį – partnerystę ir nenutrūkstantį tobulėjimą profesinėje srityje jau ne kaip su dėstytojais, bet kaip su grožio srities profesionalais.

Ilgametę patirtį kosmetologijos srityje turintys komisijos nariai, akademijos dėstytojų bendruomenė, administracija bei vadovai negailėjo nuoširdžių sveikinimų ir įteikdami diplomus, nubraukė ne vieną ašarą.

Linkime kuo didžiausios sėkmės, nesustoti augti bei tobulėti, dalintis turimomis žiniomis su kolegomis ir žinoma, pasiekti pačių geriausių rezultatų kosmetologijos srityje!