Šių metų ruduo, tikimės, nebus išskirtinis - jo metu Utenos kolegijos bendruomenė pakvies visus į projekto „Kodas – sėkmės raktai“, kurį iš dalies finansuoja LR Švietimo, sporto ir mokslo ministerija, renginių ciklą. Forume „Kaip atrakinti sėkmę“ asmeninio ugdymo treneris dalinsis patirtimi jaunų žmonių, jaunų darbuotojų asmeninio ugdymo/tobulinimosi klausimais, savo įspūdinga karjera taip pat pasidalins ypatingai ryški asmenybė – kurios nors Lietuvos aukštosios mokyklos absolventas ar absolventė, taip pat planuojamos diskusijos ir darbas trijose sekcijose: technologijos ir inžinerija; verslas, turizmas ir poilsis; sveikata ir grožis. Renginį užbaigs studentų ir absolventų kūrybinės-meninės veiklos konkursas „Mados improvizacijos: sėkmės formulė“, kurio metu Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų dėstytojai, studentai ir moksleivių demonstruos pačių kurtas drabužių kolekcijas.

Pagal šį projektą numatytos kūrybinės dirbtuvės, kurias ves taip pat Lietuvos aukštųjų mokyklų absolventai: ,,Kūrybos ir meistriškumo invazija į technologijas“; „Kūrybos ir meistriškumo invazija į inžineriją“; „Kūrybos ir meistriškumo invazija į verslą“; „Kūrybos ir meistriškumo invazija į turizmą ir poilsį“; „Kūrybos ir meistriškumo invazija į sveikatos ir grožio industriją“. Kūrybinėse dirbtuvėse absolventai dalinsis patirtimi ir žiniomis  su studentais ir moksleiviais.

Kūrybiniuose renginiuose ypatingai didelis dėmesys skiriamas Utenos kolegijos Aprangos technologijų studijų programos studentų ir absolventų kūrybiniams darbams ir idėjoms. Praėjusį rudenį studentų darbų pristatymo renginys papuošė Utenos miesto gimtadienio šventę. Utenos kolegijos studenčių Junetos  Kvaselytės, Akvilės Grigaliūnaitės, Loretos Bagdonaitės drabužių kolekcijai  ,,Rudens žaluma" gyvybingumo ir natūralumo suteikė žalia spalva - viena emociškai pozityviausių spalvų, padedanti ugdyti savo asmenybę ir leidžianti atsiskleisti. Aprangos dizaino ir technologijos studijų programos absolventės Ievos Adamavičiūtės kolekcija ,,Džinsas turi kitą pusę" buvo skirta žmonėms, kurie domisi menais, modeliai buvo puošti skirtingų epochų meno kūriniais, atliktais tapybos ant audinio technika.

Daugiau apie Aprangos technologijų studijų programą informacijos rasite čia: https://www.utenos-kolegija.lt/studiju-programa/aprangos-technologijos-nauja

Informacija apie priėmimą į Utenos kolegiją čia.