Laukiame Jūsų Lietuvos sporto universitete (Sporto g. 6, Kaunas), Centriniuose rūmuose, 101a kabinete.
Darbo laikas: pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8 iki 17 val., penktadienį 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta universitete ir internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

Lietuvos sporto universitete siūloma 10 magistro studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija (Kaune ir Druskininkuose), Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport) (anglų k.), Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management) (anglų k.).

Sporto arba inžinerijos, technologijų, tarp jų – informacinių, studijas baigusius absolventus ypač kviečiame rinktis tarptautinę Sportinės veiklos analizės studijų programą anglų kalba – likusios 6 valstybės finansuojamos vietos. Susipažinę su sportinės veiklos analizės principais ir metodais, gebėsite taikyti ir kurti technologines inovacijas sporto bei rekreacijos sektoriams. Po studijų galėsite dirbti sportinės veiklos analitikais sporto klubuose, sportinės veiklos ir treniravimo analizės projektų rengėjais bei ekspertais, eiti už plėtrą atsakingų asmenų pareigas tarptautinėse ir nacionalinėse sporto organizacijose, dirbti plėtros patarėjais sporto klubuose, moderniose sporto mokslo tyrimų laboratorijose bei tyrėjais ir / ar analitikais sportinės veiklos analizę atliekančiose institucijose.

LSU priima ir į išlyginamąsias studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje.

Daugiau informacijos apie papildomą priėmimą į LSU magistrantūrą: https://bit.ly/33fWY30
Studijų departamentas
Centrinių rūmų 101a kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas (8 37) 302 659
El. paštas priemimas@lsu.lt