Iki rugpūjčio 18 d. 12 val. vyksta pagrindinio etapo dokumentų ir prašymų teikimas ir koregavimas bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje.

Džiaugiamės, kad LAMA BPO sistemoje Utenos kolegiją jau dabar pasirinko daugiau nei 1000 stojančiųjų. Ačiū Jums visiems – tai didelis kolegijos įvertinimas.

Jei stojantysis teisingai pateikė visus dokumentus ir tenkina minimalius reikalavimus bei minimalų konkursinį balą, jis dalyvauja konkurse (skiltyje Užpildytas prašymas žiūrėkite stulpelį  Konkurse dalyvauja) Kvietimai studijuoti bus paskelbti rugpjūčio 22 d. Kvietimas bus matomas stojančiajam prisijungus prie savo paskyros ir siunčiamas jo nurodytu el. paštu.

Tačiau iš šio didelio skaičiaus mus pasirinkusių nemaža dalis stojančiųjų dėl tam tikrų priežasčių negali dalyvauti konkurse.

Viena jų – dar neįkelti šiais metais baigusių mokyklas dalyvaujančių bendrajame priėmime asmenų išsilavinimo duomenys. Jie automatiškai pateks į bendrojo priėmimo informacinę sistemą, kai bus parengti brandos atestatai.

Kita priežastis – nesukelti visi dokumentai, netinkamai pateikta informacija. Priėmimo sistema veikia automatiškai, todėl ne tam skirtoje vietoje pateikta informacija negalės būti įskaityta. Taip pat svarbu nepamiršti, kad šiais metais stojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas į minimalų 4,3 konkursinį balą įskaičiuojami papildomi balai ir reikia pateikti jų skyrimą pagrindžiančius dokumentus (žr. Studentų priėmimo į Utenos kolegiją 2020 m. taisyklės). 

Jei LAMA BPO sistemoje matote, kad Jūsų pageidavimas konkurse nedalyvauja, reikia paskubėti kreiptis į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą. Čia dirbantys specialistai Jums padės teisingai pateikti dokumentus, suteiks konsultaciją apie galimus būdus tapti kolegijos studentu.

Į Utenos kolegijos valstybės nefinansuojamas studijų vietas galima stoti ir tiesioginiu būdu. Netenkinant minimalių reikalavimų galima pasirinkti klausytojo studijas. Sėkmingai baigę pirmąjį semestrą Jūs turėsite galimybę tapti tikruoju studentu. Įstojusiems į mokamas studijų vietas pažangiems studentams studijų metu bus galimybių pereiti į valstybės finansuojamas. Tiesioginis priėmimas vykdomas kolegijos priėmimo tarnyboje.

Mes esame pasiruošę atsakyti į visus su studijomis mūsų aukštojoje mokykloje susijusius klausimus ir kiekvienu atveju ieškome individualaus sprendimo. Drąsiai kreipkitės:

Maironio g. 7, 13 kab., Studijų skyrius / Dokumentų priėmimo tarnyba.

Darbo laikas:

  • Pirmadienis – ketvirtadienis: 8.00–17.00 val., pietų pertrauka 12.00–12.30 val.
  • Penktadienis: 8.00–14.30 val., pietų pertrauka 12.00–12.30 val.

Tel.: 8 687 82 516, 8 677 95 978; el. paštas priemimas@utenos-kolegija.lt

Daugiau apie priėmimą į Utenos kolegiją: https://www.utenos-kolegija.lt/stojantiesiems/priemimas