Pretenduojančių mokytis pagal pirminio profesinio mokymo Pasieniečio modulinę profesinio mokymo programą papildoma atranka vyks:

  • pretendentų fizinio pasirengimo įskaita – rugsėjo 9 d. 9 val.
  • bendrųjų žinių testas – rugsėjo 10 d. 9 val.
  • pretendentų konkursinės eilės sudarymas ir atrinktų pretendentų sąrašo paskelbimas interneto tinklalapyje www.pasienis.lt – rugsėjo 11 d.

Naujieji mokslo metai šiemet prasidės vėliau – rugsėjo 21 d.

Pretenduojančių mokytis pagal Pasieniečio įvadinio mokymo programą atranka vyks:

  • pretendentų fizinio pasirengimo įskaita – rugsėjo 9 d. 9 val.
  • Pretendentų konkursinės eilės sudarymas ir atrinktų pretendentų sąrašo paskelbimas interneto tinklalapyje www.pasienis.lt – rugsėjo 11 d.

Pasieniečio įvadinių kursai šiemet prasidės taip pat vėliau – rugsėjo 14 d.

Atvykdami į atranką pretendentai privalo turėti:

- asmens tapatybę liudijantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);

- sportinę aprangą ir avalynę;

- rašiklį;

- asmens apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).

Gyvenantys toliau ir pageidaujantys, gali atvykti į atranką iš vakaro, taip pat ir pretendentai, pageidaujantys mokytis pagal pirminio profesinio mokymo Pasieniečio modulinę profesinio mokymo programą, ir norintys pernakvoti mokyklos bendrabutyje prieš bendrųjų žinių testą turės galimybę tai padaryti. Atsiskaityti už gyvenimą bendrabutyje bus galima tik apmokėjus bankiniu pavedimu (1 paros kaina – 5,57 Eur, už papildomas paras pridedamas 39 euro centų mokestis ).

Atvykus į mokyklą prieš apsigyvenant bendrabutyje reikės pateikti įvykdyto bankinio pavedimo kopiją (išrašą). Taip pat bus galimybė apmokėti prisijungus prie savo el. bankininkystės.

Duomenys bankiniam pavedimui: Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, įmonės kodas 188608252, Atsisk. sąsk. Nr. LT 807300010119307840, AB bankas ,,Swedbank“, banko kodas 73000. PVM mokėtojo kodas LT886082515.

Informuojame, kad Pasieniečių mokykloje nėra valgyklos, bet yra sudarytos sąlygos gamintis maistą bendrabučio virtuvėlėje arba vykti maitintis į netoliese esančią kavinę „Durga“.

Kilus klausimams dėl fizinio pasirengimo ir bendrųjų žinių patikrinimo, konkursinio balo skaičiavimo, mokymosi Pasieniečių mokykloje, galite kreiptis tel.: (8 5) 219 8235 arba el. paštu: anna.volcok@vsat.vrm.lt