Nuo rugsėjo 7 d. prasideda IV priėmimo etapas į Lietuvos profesinio mokymo įstaigas, kurio metu kviečiame užimti likusias laisvas valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas vietas.

Vilniaus technologijų mokymo centras kviečia mokytis darbo rinkoje paklausių Inžinerijos, IT ir kompiuterijos, verslo administravimo bei vizualinių technologijų krypčių programose.

Mus įkvepia technologijos. Prisijunk prie ateities profesionalų!

Norintiems per trumpą laiką ir visiškai nemokamai įgyti profesiją yra keli būdai:

  1. Stoti mokytis profesijos baigus 10 klasių ir baigti gimnaziją kartu įgyjant ir specialybę – toks būdas mėgstamas tų, kurie nori kuo greičiau startuoti darbo rinkoje.
  2. Baigusiems 12 klasių ir nekantraujantiems pradėti karjerą - galima mokytis valstybės finansuojamose vietoje. Dauguma programų trunka 10 mėnesių. Tad greita karjera garantuota!
  3. Trečiasis būdas - siekiantiems persikvalifikuoti (pirmą kartą!) ir pradėti viską iš naujo, tik žymiai sėkmingiau. (Mokome ir siekiančius persikvalifikuoti dar kartelį, tačiau šįkart mokytis kviečiame už savo lėšas patraukliomis kainomis.)

Galimos mokymosi sritys:

  • IT ir Kompiuterija
  • Inžinerija
  • Administravimas ir finansai
  • Vizualinės technologijos

Priėmimas vyksta LAMA BPO sistemoje. Tikslias programas, kuriose liko vietų galite sužinoti programų paieškoje įvedus Vilniaus technologijų mokymo centrą. Prašymai teikiami internetu (http://profesinis.lamabpo.lt/)

 

Plačiau http://bit.ly/priemimasIV

Mus įkvepia technologijos. Prisijunk prie ateities profesionalų!