Pavasarį projektui vos spėjus prasidėti, jį teko sustabdyti dėl pasaulinės pandemijos. Šį kartą tikimasi sėkmingai tęsti akademijos veiklą derinant nuotolines veiklas ir užsiėmimus mažose grupėse.

Spalio 6 d. dirbtuvės ne išimtis. Įžanga į dirbtuves buvo padaryta organizuojant virtualią diskusiją, o gyvai susirinkę dalyviai buvo suskirstyti į grupes iki 20 žmonių ir renginyje dalyvavo skirtingu laiku, siekiant išvengti didesnių susibūrimų. Renginio vedėjai juokavo, kad vedant tą patį renginį keletą kartų nuolat lydėjo de javu jausmas ir teko atlaikyti nemenką maratoną.

Šis projektas – tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas, kuriant inovatyvius ateities produktų prototipus, pasisemti patirties iš sėkmingai rinkoje produktus vystančių profesionalų, susirasti bendraminčių, o taip pat ir laimėti vertingų prizų. MAKEADEMY dalyvių laukia intensyvus darbas. Jau spalio 14 d. laukia pirmasis kritikos vakaras. Vėliau vyks elektronikos, 3D modeliavimo, 3D spaudos, prototipavimo kursai. Dalyviai bursis į komandas ir pradės darbą su mentoriais.

Projekto pabaigoje geriausi prototipai bus įvertinti ir apdovanoti vertingais prizais, kuriuos įsteigė MAKEADEMY partneriai ir rėmėjai. Bendras prizinis fondas siekia 6 000 Eur. Pagrindinis vykstančios akademijos rėmėjas – „Tele2“, o prizo steigėjai „Lemona electronics“ aprūpins „meikerius“ reikiamomis medžiagomis jų prototipų kūrimui. Akademijos draugai – „Metida“, „Wurth Elektronik“ , „InfoEra“ bei „Čeli Automatizuoto projektavimo sistemos“.

Daugiau informacijos apie meikerių akademiją galima rasti čia.