Viešojoje erdvėje žinomi žmonės pagelbės auditorijai aiškintis svarbiausius dalykus, moderuodami diskusijas, užduodami klausimus ir negailėdami geros humoro dozės. Jūsų dėmesiui pristatome žymiausius moderatorius ir pranešėjus.

10 valandą renginio pirmąją transliaciją „WANTed meets WANTed“ pradeda LRT laidų vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius, kurio žinioje bus ištisas įmonių prisistatymų maratonas. Šioje transliacijoje I. Krupavičius pasirūpins, kad eteryje prisistatytų ir apie savo veiklą papasakotų įvairiose srityse lyderiaujančių įmonių atstovai. Su besidominčiais karjeros galimybėmis yra pasiruošusios susitikti 40 įmonių. Reportažus iš įmonių tiesiogiai transliuos ir I. Krupavičiui pagelbės radijo ir TV laidų vedėjai: Simona Albavičiūtė, Timūras Augucevičius, Richardas Jonaitis, Mantas Bartuševičius.

Nuo 10.30  val. konferencijos „Small Talks“ vairo imsis Dovilė Filmanavičiūtė, dainininkė, socialinių projektų iniciatorė, vadovaujanti rinkodaros ir skaitmeninių sprendimų agentūrai „Hook“. Programoje numatyta 13 pranešimų, kuriuose įmonių atstovai patvirtins ar paneigs visuomenėje sklandančius mitus, susijusius su darbu. Galvojate, kad baigus matematiką galima dirbti tik mokytoju? Įsidarbinti neturint patirties – misija neįmanoma? O energetikai nyksta kaip dinozaurai? Įsijunkite transliaciją „Smalk Talks“ ir įsitikinkite patys.

Solidžių pranešimų ir karštos diskusijos galima tikėtis forume „WANTed Talks“, kuriame pagrindinį pranešimą apie 7 žingsnius į turtus ir šlovę skaitys visuomenininkas, vienas populiariausių Lietuvos televizijos vedėjų, žurnalistas, rašytojas, lektorius Andrius Tapinas, prisistatantis ir „nebrandaus amžiaus youtuberiu“. Tam, kad diskusija apie karjerą naujoje realybėje nebūtų perdėm rimta, A. Tapinui ir kitiems forumo kalbėtojams klausimus užduos renginių vedėjas, trijų knygų autorius ir „Humoro klubo“ komikas Paulius Ambrazevičius.

Iš viso KTU WANTed Karjeros dienos 2020 dalyvauja 40 įmonių, atstovaujančių IT, bankininkystės, maisto, elektronikos pramonę ir kitas svarbias Lietuvos ekonomikai sritis.  Pagrindinis informacinis rėmėjas – LRT, karjeros dienų informaciniai partneriai – „Retail media“, „ACM ekranai“, „Reklamos arka“, „Media Traffic“, „Gijota“, radijas „Power Hit Radio“, renginio draugai –  „Kautra“ ir karjeros skelbimų portalas cvonline.lt.

Išsamią informaciją apie renginio programą, pranešėjus, dalyvaujančias įmones galima rasti ir patogiai transliacijas stebėti mobiliojoje programėlėje „CD 2020“. Ją parsisiųsti galima čia.