Kretingoje spalio 4 d. vyko penktasis ŠV. PRANCIŠKAUS TAURĖS bėgimas, skirtas atkreipti dėmesį į socialinės atskirties grupes bendruomenėje. Bėgimo metu surinktos lėšos skiriamos labdaros valgyklai „Rūpestėliai“, kurioje kasdien po lėkštę šiltos sriubos ir kelias riekes duonos gauna daugiau kaip pusė šimto skurstančiųjų. 

Bėgime šiais metais dalyvavo daugiau kaip 700 bėgikų. Į bėgimo trasas įsiliejo 84 bendrosios praktikos slaugą ir socialinį darbą studijuojantys pirmakursiai ir antrakursiai. Pasirinktą trasą bėgo ir į renginį atvykęs Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. 

„Renginio tikslas atkreipti dėmesį į šalia esantį vargstantį, burti bendruomenę ir būti socialiai aktyviems”,– tvirtino viena pagrindinių reginio organizatorių KVK Slaugos ir socialinės gerovės katedros vedėja dr. Akvilė Virbalienė.

Organizatoriai džiaugėsi studentais, kurie įveikė vieną pirmųjų profesinių iššūkių – telkė bendruomenę. Broliai pranciškonai dėkojo bėgimo organizatoriams ir dalyviams už savanorišką darbą, prisidedant prie socialinių visuomenės problemų sprendimo. 

#studentai #labradingasbėgimas #broliai #pranciškonai #kretinga #pranciškaustaurė #socialinėatskirtis #rūpestėlai

Daugiau renginio akirmirkų: https://www.facebook.com/KVKolegija/photos/pcb.3468383163182912/3468381403183088/