Paroda „Mokykla 2020“ – vienas iš svarbiausių Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginių. Šiais metais paroda vyks jubiliejinį – 10-ąjį – kartą. Dalyvavimas parodoje nemokamas. Dalyviams tereikia užsiregistruoti parodos puslapyje iki lapkričio 19 dienos. Registracijos puslapis yra čia.

Pagrindinė šiemetinės parodos tema – Skaitmeninė mokykla, kviečianti suprasti, jog ATEITIS VYKSTA DABAR.

 „Šie metai švietimo bendruomenei yra ypatingi. Susidurta su daugybe iššūkių ir pokyčių, paspartinusių mokyklų skaitmenizacijos procesą, ugdymo metodų bei bendravimo formų kaitą. Tad tradicinis renginys su netradicine tema ir formatu bei aktyviais lektoriais, pasirengusiais atsakyti į visų parodos dalyvių klausimus, išskirtiniais pranešimais, „Atradimų laboratorijomis“ ir kitomis smalsioms akims skirtomis veiklomis laukia ne tik švietimo bendruomenės narių, bet ir visų švietimui neabejingų žmonių“, – rašo organizatoriai parodai skirtame tinklapyje (https://www.parodamokykla.lt/#latestnews).

Paroda „Mokykla 2020“ vyks virtualioje erdvėje: „Microsoft Teams Life“ aplinkoje ir „Biletum“ aplinkoje. Parodos pranešimai bus transliuojami keturiais kanalais: žaliajame, mėlynajame, geltonajame ir laboratorijų. Pastarasis kanalas bus skirtas veikloms, kuriomis siekiama įtraukti mokinius į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, išmokti tyrinėti ir kurti drauge.

Praeitais metais parodoje „Mokykla 2019” dalyvavo 16,5 tūkst. lankytojų, parodos metu įvyko 166 renginiai. Paroda vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, kuris yra vienas iš šios parodos organizatorių.

 

 

********

Straipsnį parengė: Žydronė Lukšytė

El.paštas: zydrone.luksyte@gmail.com