Webinar‘ų temos parinktos pagal tai, kokios specialybės ir veiklos sritys neparas aktualumo ateityje. „Įvairių sričių profesionalai įsileis tave į virtualią darbo virtuvę ir padės atsakyti į tą erzinantį klausimą – ar ši specialybė tikrai man?“, – sako ISM atstovai savo internetiniame puslapyje.

Renginiai bus prieinami moksleiviams visoje Lietuvoje, kadangi webinarai vyks virtualioje erdvėje. Tačiau norintys dalyvauti moksleiviai turės užsiregistruoti į renginius (tai galima padaryti čia).

Webinarų temos:

„Skaitmeninė rinkodara ir reklama“ (gruodžio 2 d.). Jei negali praeiti pro reklaminius stendus, o „Kanų liūtai“ mėgstamiausias tavo serialas, galbūt tavyje slepiasi rinkodaristo gyslelė? Šio webinar‘o metu sužinosi, iš kur internetas taip gerai žino, ko nori tu ir nuolat gundo būtent tau pritaikytais pasiūlymais, pamatysi, kaip atrodo profesionalių marketingo specialistų virtuvė ir išgirsi kokie darbai laukia tavęs pasirinkus marketingo specialybę.

„Tarptautinė politika ir valdymas“ (gruodžio 7 d.). Organizatoriai mano, kad šis webinar‘as yra tau, jeigu tu: rudens vakarais negalėjai pasirinkti ar stebėti naujienas apie LR Seimo rinkimus, ar sekti kas vyksta JAV prezidento rinkimų aikštelėje. Taip pat – jei esi klasės seniūnas, mokyklos prezidentas ar dalyvauji Lietuvos mokinių parlamento veikloje. O gal tiesiog ŽINAI, kad gimei būti politikos profesionalu?

„Ekonomika ir duomenų analitika“ (gruodžio 8 d.). Valstybės finansinė situacija tau ne ką mažiau svarbi nei asmeninė? Lengvai paaiškintum, kuo skiriasi PVM nuo GPM? Ekonomikos pamokose laikas tiesiog praskrenda? Jei taip – tave gali sudominti būtent šis webinaras.

„Finansai ir investavimas“ (gruodžio 10 d.). Ši tema galėtų sudominti tuos, kurie planuoja savo finansus ir moka juos panaudoti tikslingai ir kurių galvoje nuolat sukasi mintys, kaip būtų galima padidinti turimas lėšas. Na, ir žinoma, apsilankęs čia pataikysi ten kur reikia, jei tokie žodžiai, kaip „investavimas“, „indėliai“ ar „kaupiamieji fondai“ nėra tau naujiena.

„Inovacijų ir gamybos vadyba“ (gruodžio 15 d.). Jei nuolat seki naujienas apie naujausias technologijas ir žaviesi inovatyviomis idėjomis, ir jei tavo galvoje sukasi mintys apie techninius sprendimus, kurie įmones vestų į sėkmę – tau pritaikytas būtent šis webinaras. Žinoma, strategavimas, planavimas ir organizavimas turėtų būti tavo stipriosios savybės, jei nori siekti karjeros šioje srityje.

Na, ir visai natūralu, jei kol kas nežinai, kuriuo keliu eiti – nemažai abiturientų atsakymą į šį klausimą pasirenka, kai ateina laikas laikyti egzaminus (o kai kada – ir vėliau). Tokiu atveju, darbas kurį gali nuveikti dabar, kad tie atsakymai ateitų vėliau – tai kuo daugiau sužinoti apie bet kurią nors kiek sudominusią sritį. Rinktis tarp mažai pažįstamų variantų sunku, tačiau kuo daugiau sužinai apie įvairias specialybes, tuo labiau „sklaidosi rūkas“, ir tuomet paaiškėja, kad tas „nušvitimo momentas“ jau visai netoli.

Sėkmės pasirinkimų kelyje!

********

Straipsnį parengė: Žydronė Lukšytė

El.paštas: zydrone.luksyte@gmail.com