„Kur stoti“ konkursinio balo skaičiuoklę rasite čia:
https://www.kurstoti.lt/kbs#

Konkursinis balas skaičiuojamas pagal 2021 m. priėmimo į universitetus ir kolegijas tvarką.

Gautas balas palyginamas su 2020 m. stojimo konkursais (minimaliais balais, su kuriais stojantieji pernai PAGRINDINIO etapo metu buvo priimti Į VALSTYBĖS FINANSUOJAMAS VIETAS).

Minimalus konkursinis balas universitetuose – 5.4, kolegijose – 4.3.

Konkursinio balo skaičiuoklė skirta šių metų abiturientams (ir baigusiems 2020 m.). Konkursinio balo skaičiuoklė skaičiuoja konkursinį balą tik į VALSTYBĖS FINANSUOJAMAS studijų programas.

Norėdami skaičiuoti konkursinį balą, SUVESKITE įvertinimus (VISUS egzaminų, kurios laikysite, įvertinimus ir VISUS metinių pažymių įvertinimus – kokius planuojate turėti atestate) ir spauskite pasirinktą studijų programą.


Svarbi informacija!

Primename, kad portalo „Kur stoti“ konkursinio balo skaičiuoklėje dar nėra suvestos visos studijų programos, kurias šiais metais galės stojantieji. Studijų programos bus pilnai atnaujintos, kai paruošime žurnalą KUR STOTI 2021 (žurnalas pasirodys prekyboje gegužės pirmomis dienomis). Studijų programų sąrašas ir nuolatos atnaujinamas.

Portalo „Kur stoti“ konkursinio balo skaičiuoklė skirta šių metų abiturientams. Konkursinio balo skaičiuoklė skaičiuoja konkursinį balą tik į VALSTYBĖS FINANSUOJAMAS studijų programas.

Konkursinio balo skaičiuoklė:
https://www.kurstoti.lt/kbs#