Tuo tarpu aukštosios mokyklos studijų parodas sumanė surengti virtualiai, kad šiemetiniai abiturientai neliktų nuskriausti.

KTU pagalba stojantiesiems: siūlo alternatyvą nevykusioms studijų mugėms

Pasaulinė pandemija ir dėl jos įvesti karantino ribojimai šiemet sutrukdė surengti tradicines studijų muges didžiuosiuose šalies miestuose, kasmet sutraukiančias tūkstančius moksleivių ir studentų iš visos Lietuvos. Studijų parodos neretai tapdavo atspirties tašku abiturientams renkantis studijų kryptį, todėl siekiant, kad visi galvojantys apie savo ateitį turėtų ne prastesnę galimybę pasikonsultuoti apie studijas ir susijusius klausimus, KTU pristatė skaitmeninę alternatyvą.

Kaip ir per ankstesnes aukštųjų mokyklų studijų muges, kurių visus metus nekantriai laukdavo stojantieji, taip ir šiais metais Kauno technologijos universitetas (KTU) kvietė moksleivius, studentus, jų tėvus ir mokytojus prisijungti į specialų virtualų renginį, kuriame galėjo gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Renginyje „Klausinėk – nesidrovėk: Q&A su KTU“ buvo suteikiama galimybė betarpiškai pabendrauti su KTU atstovais (daugiau informacijos apie renginį: http://bit.ly/3rY5LzZ).

Moksleivių, studentų, jų tėvų ir pedagogų patogumui taip pat atnaujintas stojantiesiems.ktu.edu internetinis puslapis, kuriame pateikiama visa pagal studijų pakopas suskirstyta stojantiesiems aktuali informacija – bendrosios taisyklės, konkursinio balo sandara, stojimo žingsniai (datos ir terminai, prašymo pateikimas, stojamieji egzaminai, studijų sutarties sudarymas), finansinė informacija apie stojamąsias įmokas ir studijų kainas. Taip pat parengtas ir dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.) rinkinys.

Stojantiesiems.ktu.edu puslapyje integruotos skilties mokykloms siūlomi ir skirtingų tematikų mokymai mokytojams bei moksleiviams, besiruošiantiems brandos egzaminų sesijai. Virtualiajame ture vos vienu mygtuko paspaudimu galima pasivaikščioti po universitetą: pamatyti fakultetus, auditorijas, laisvalaikio erdves, bendrabučius, laboratorijas ir kitas patalpas.

Labiau atlaisvinus karantino sąlygas KTU ruošia dar vieną siurprizą moksleiviams, studentams ir visuomenei plačiąja prasme – kviečia sekti naujienas stojantiesiems.ktu.edu.

VU studijų mugė

Vilniaus universitetas (VU) kviečia į studijų mugę, kuri šiemet pirmą kartą vyks kitaip – virtualiai. Kovo 24 – balandžio 2 d. nuo 13 val. visi Lietuvos moksleiviai galės susipažinti su studijomis įvairiuose VU fakultetuose, dalyvauti pirmosiose paskaitose ir informatyviose diskusijose.

Norintieji daugiau sužinoti apie konkrečias studijų programas, susipažinti su būsimais dėstytojais ir jų dėstomais dalykais ar pasikalbėti apie priėmimo reikalavimus turės galimybę prisijungti į atskiras konsultavimo erdves.

Šiose erdvėse moksleivių lauks ir esami VU studentai, kurie ne tik atvirai papasakos apie studentiško gyvenimo ypatumus, bet ir pristatys laisvalaikio bei savirealizacijos galimybes VU bendruomenėje!

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/studiju-muge

Studijų paroda „Susitik su LSMU“

Sveikatos ir gyvybės mokslai – mūsų ateitis! Nori sužinoti, kaip prisijaukinti ateitį? #SusitiksuLSMU – dalyvauk nuotolinėje studijų parodoje ir gauk atsakymus į visus svarbiausius klausimus apie studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete!

Pavasaris daugeliui abiturientų gali tapti tikru galvos skausmu: kaip išlaikyti brandos egzaminus? Kokią profesiją pasirinkti? Ar įstosiu į savo norimas studijas?

Studentai ir studijų specialistai, taip pat LAMA BPO atstovai pirmojoje nuotolinėje #LSMU studijų parodoje papasakos, ką šiais metais svarbu žinoti renkantis studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose, o ypač #LSMU.

Čia galėsi užduoti visus Tau rūpimus klausimus, taip pat užsiregistruoti asmeninei konsultacijai su norimu universiteto specialistu.

Registracija konsultacijai: www.susitiksulsmu.com/registracija

Gydytojai, slaugytojai, farmacininkai, odontologai, reabilitacijos, visuomenės sveikatos, veterinarijos, gyvūnų mokslų, maisto bei pašarų gamybos ir saugos specialistai – LSMU ruošia visą sveikatos priežiūros profesionalų komandą. COVID-19 pandemija parodė, kad šių specialistų poreikis ateityje tik didės.

Svajoji tapti šios didelės komandos dalimi? Dalyvauk parodoje 2021 m. kovo 29 dieną ir papasakosime, kaip tai padaryti!

Programa ir kita svarbiausia informacija: http://www.lsmu.lt/susitiksulsmu

VILNIUS TECH: nauja platforma – unikali alternatyva studijų mugei

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) siūlo alternatyvą ir atveria duris visiems, norintiems pažinti mokymosi įstaigą iš arčiau. Iki stojimų į aukštąsias mokyklas pabaigos veiks „Atviras VILNIUS TECH“ platforma, kurioje jau dabar gali registruotis visi, norintys dalyvauti įvairiose veiklose: individualiose konsultacijose, studijų programų pristatymuose, diskusijose, kūrybinėse dirbtuvėse, konkursuose ir pan. Kiekvieno patogumui, veiklos, naujai sukurtoje platformoje, vyks kovo 30 d. – balandžio 9 d. popietėmis.

Šiais metais, kai rengti gyvų susitikimų negalima, buvo nuspręsta sukurti naują platformą, padėsiančią būsimiems studentams greičiau ir išsamiau sužinoti reikiamą informaciją.

Visą parą pasiekiama informacija, studijų programų ir veiklų suskirstymas pagal temas.

Prie naujai sukurtos atvirasvilniustech.lt platformos bus galima prisijungti bet kuriuo paros metu ir rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Visos veiklos, vyksiančios daugiau nei savaitę, bus išsaugotos ir pasiekiamos iki pat stojimų į aukštąsias mokyklas pabaigos.

Atviras VILNIUS TECH“ platformoje stojantiesiems bus pasiūlyta daugiau nei pusė šimto renginių, kurių metu bus galima pabendrauti su universiteto ekspertais, buvusiais ir esamais studentais, susipažinti su siūlomomis studijų programomis, sudalyvauti konkursuose.

Platformoje apsilankę dalyviai taip pat galės sužinoti, kas yra meikeriai, pokalbio metu iš arčiau su jais susipažinti, sužinoti, kokius projektus vykdo, kokiomis veiklomis užsiima.

ISM – atvirų durų diena

Įsibėgėjus mokslo metams abiturientai ne tik intensyviai ruošiasi baigiamiesiems egzaminams, bet ir sprendžia vieną svarbiausių dilemų savo gyvenime: kokias studijas pasirinkti? Kaip planuoti savo karjerą?

ISM parengė virtualią atvirų dieną, kurios metu moksleiviai galės susipažinti su universitetu iš arčiau.

Pirmosios renginio dalies metu moksleiviai išgirs apie ISM studijų pasaulį: bakalauro studijų programas, studijų finansavimą, galimybę suderinti studijas su darbu, tarptautinius mainus ir dvigubo diplomo galimybę. Šios dalies metu galima bus susipažinti su karjeros centru, studentų veiklų koordinatoriumi ir su ISM studentais. O po kelionės po ISM studijų pasaulį, dalyvių lauks ir staigmena, kurią ISM universitetas ruošė daugiau kaip metus!

Su moksleiviais nekantrauja susipažinti ir ISM studentai. Jie pasirengę atvirai atsakyti į visus rūpimus klausimus, nuoširdžiai patarti ir pasidalinti savo patirtimi.

Antroje dalyje plačiau bus galima susipažinti su kiekviena bakalauro studijų programa. Bus galimybė virtualiai susitikti su programų vadovais ir iš pirmų lūpų išgirsti, koks kiekvienos programos išskirtinumas, kuo unikalus, praktiškas ir šiandien aktualus jos turinys, kokios galimybės darbo rinkoje?

Renginys vyks ONLINE. Kviečiami dalyvauti ir tėvai, ir mokytojai. Būtina ir registracija:  https://www.ism.lt/en/ism-university-open-day

KU: virtuali savaitė „KUr STOTI?“

Klaipėdos universitetas balandžio 12–16 dienomis kviečia pasimatyti. „KUr STOTI“? – 5 susitikimai online su KU dėstytojais, mokslininkais, studentais ir pažintis su aplinka, kurioje verda akademinis gyvenimas.

Visa tai – gyvai, jūsų kompiuterių ekranuose, iškart po pamokų, 14–14.45 val.

Registracija į dominančios tematikos susitikimus: https://www.ku.lt/moksleiviams/virtuali-savaite-universitete-kur-stoti/

 

Bus papildyta