Jaunuoli! Jei svarstai apie inžinerinę specialybę ir apie tai, kur siekti karjeros, Klaipėda norėtų su tavimi pasikalbėti. 

Jau balandžio 28 d., trečiadienį, nuo 18 val. kviečiame į susitikimą – Likti verta: studijų ir karjeros galimybės Klaipėdos inžinieriams.

Klaipėda yra inžinierių miestas, kuriame gimsta pasaulinio lygio inovacijos: nuo unikalaus elektrinio autobuso iki unikalių žaliavų perdirbimo technologijų, keičiančių plastiko pramonę.

Todėl jauniesiems kūrėjams šiandien jau nebūtina laimės ieškoti kituose miestuose ar šalyse – Klaipėdos verslas išskėstomis rankomis laukia gabių, smalsių ir motyvuotų inžinierių!

Kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius, jų auklėtojus ir tėvus, karjeros konsultantus ir kitus darbo bei karjeros galimybėmis besidominčius Lietuvos Vakarų regiono gyventojus į virtualų seminarą, kuriame pažangiausių Klaipėdos inžinerinių įmonių – Dancer Bus, Lavango Engineering, REHAU, Orion Global PET ir NEO GROUP – atstovai pristatys siūlomas darbo ir karjeros galimybes jaunuoliams.

Renginyje taip pat dalyvaus karjeros konsultantai iš “Alliance for Recruitment” bei mes – KVK ir papasakosime, kam ir kokias inžinerinės pakraipos studijas geriausia rinktis.

Daugiauhttps://www.facebook.com/events/1085471681861902

 
May be an image of 1 asmuo, vaikas ir tekstas


Renginys vyks Microsoft Teams platformoje.
Laukiami tiek jaunuoliai, tiek jų tėvai, tiek vyresni specialistai!