Norintieji magistrantūrą studijuoti Kauno technologijos universitete (KTU) gali teikti prašymus tiek į valstybės finansuojamas, tiek į nefinansuojamas studijų vietas.

Nuo gegužės 3 d. prasidėjęs pirmasis priėmimo į magistrantūrą etapas tęsis iki birželio 28 dienos 12 val. Prašymai teikiami tik internetu, užsiregistruojant KTU Magistrantūros priėmimo informacinėje sistemoje.

Į KTU magistrantūros studijas priimami asmenys, baigę pirmosios pakopos studijas ir atitinkantys kitus priėmimo į magistrantūros studijų programas reikalavimus. Prašyme prioriteto mažėjimo tvarka galima nurodyti iki keturių pageidaujamų studijuoti studijų programų.

Stojantieji į KTU antrosios pakopos studijas gali rinktis iš daugiau kaip pusšimčio magistrantūros studijų programų: matematikos, informatikos, fizinių, inžinerijos, technologijų, sveikatos, socialinių, ugdymo, humanitarinių mokslų, verslo ir viešosios vadybos ir menų krypčių grupėse.

Studijų sutartis būsimieji magistrantai galės pasirašyti nuotoliniu būdu KTU Elektroninių studijų sutarčių sudarymo informacinėje sistemoje.

Nuo šių metų priėmimas bus vykdomas ir į 2 naujas magistrantūros studijų programas, jei šios bus akredituotos valstybės nustatyta tvarka. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas stojantiesiems pristato Statinių informacinį modeliavimą ir projektų valdymą, o Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas – Mados inovacijų technologijas.