Nuveikti dideli darbai, pasiekti tikslai yra  mūsų veiklos rezultatas, svarbus ir vertas pasitenkinimo, džiaugsmo. Tačiau labai svarbu jausti pasitenkinimą ir kasdieninėje mūsų veikloje, atrasti laiko pasidžiaugti žaviomis gyvenimo akimirkomis, smulkmenėlėmis...

Į kasdieninę darbų ir buities rutiną ,,įsisukęs“ žmogus nebesugeba atrasti ir skirti laiko sau, tačiau tik pilnavertį gyvenimą gyvenantis, dirbantis mėgstamą darbą žmogus gali gerai jaustis ir būti laimingas. Atsipalaiduoti nuo rūpesčių ir nuolatinės skubos mes galime įvairiai – pabūti gamtoje, jaukioje aplinkoje pabendrauti su draugais ir artimaisiais, keliauti, užsiimti mums malonia, su darbu nesusijusia veikla... Padėti mums atsipalaiduoti, pagerinti mūsų fizinę ir psichologinę savijautą pasirengę ir grožio paslaugų ir sveikatos priežiūros sektoriaus profesionalai – masažuotojai, kosmetikai, kirpėjai, visažistai. Kviečiame pasinaudoti jų paslaugomis ir pasilepinti. O jeigu  susidomėjote kuria nors iš šių profesijų, kviečiame mokytis VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre, paslaugų profesinio mokymo skyriuje.

Taisyklinga laikysena, lankstus kūnas – viena iš pagrindinių geros savijautos sąlygų. Judėjimas, mankšta, masažas padeda atsipalaiduoti, palaikyti gerą fizinę ir psichologinę būseną. Pagal masažuotojo profesinio mokymo programą kviečiame mokytis visus turinčius vidurinį išsilavinimą.

Sveika ir graži oda  - gražios išvaizdos pagrindas. Teisinga kasdieninė veido ir kūno odos priežiūra, pagal odos tipą ir būklę pritaikytos kosmetinės priemonės, kosmetinės, aparatinės veido ir kūno odos priežiūros procedūros grožio salone padeda išlaikyti sveiką odą, atitolinti senėjimo procesus ir gerina bendrą savijautą. Kosmetiko profesija yra plati ir apima daug veiklos sričių. Be veido ir kūno priežiūros, depiliacijos, šios profesijos atstovai teikia rankų ir kojų priežiūros, blakstienų priauginimo, makiažo paslaugas. Mokytis kosmetiko profesijos priimami asmenys turintys vidurinį išsilavinimą.

Sveiki plaukai, jūsų stilių ir gyvenimo būdą atitinkanti šukuosena palengvina kasdienę jų priežiūrą. O ypatingomis progomis profesionalų sukurta šukuosena, makiažas, grimo elementai, nagų dailė sukuria vientisą, harmoningą  įvaizdį ir šventinę nuotaiką. 

Visus,  kuriuos domina plaukų priežiūra, dažymas, šukuosenų ir kirpimų modeliavimas,   kviečiame mokytis Kirpėjų profesijos. Jeigu turite pagrindinį išsilavinimą, mokydamiesi kirpėjo profesijos kartu įgysite ir vidurinį išsilavinimą. Šios profesijos mokytis kviečiami ir  turintys vidurinį išsilavinimą.

Turinčius pagrindinį išsilavinimą ir besidominčius mada, dekoratyvinės kosmetikos naujovėmis, profesionalaus makiažo ir grimo elementų kūrimo paslaptimis kviečiame mokytis Visažisto mokymo programoje.

Sudomino? Tad kviečiame mokytis VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre!

Jau turite vieną profesiją? Ne bėda, visų šių profesijų galima mokytis ir pagal tęstinio mokymo programas.

Smulkesnę informaciją apie mokymosi programas, mokymo trukmę ir priėmimo sąlygas galite rasti mokyklos internetiniame puslapyje www.panprc.lt

Priėmimas į VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centrą vykdomas per https://profesinis.lamabpo.lt