Šiuolaikiniai apskaitininkai ir buhalteriai yra įdomūs, išmintingi ir savo darbui atsidavę žmonės, kuriems buhalterinė apskaita yra ne tik darbas, tačiau ir didžiulė aistra bei pašaukimas. Profesionalūs buhalterinės apskaitos specialistai gali padėti verslui uždirbti daugiau ir optimaliai sumažinti jiems tenkančią mokestinę naštą. Ne veltui sakoma-svarbu ne tai, kiek pinigų uždirbi, o kiek sugebi išlaikyti. Už kiekvieno gero verslininko yra puikus buhalteris.

Jei esi baigęs 12 klasių, pagalvok apie šiuolaikišką ir įdomią apskaitininko specialybę.  

Asmuo, įgijęs apskaitininko kvalifikaciją, galės dirbti apskaitininku ūkio subjekto buhalterinės apskaitos padaliniuose, apskaitos paslaugas teikiančiose įmonėse. Mokymas trunka tik vienerius metus.

Apskaitininko darbo priemonės – kompiuteris, telefonas, faksas ir kita biuro įranga, klientų informacijos duomenų apdorojimo ir apskaitos programos, ir kt. Vadinasi - būsi šiuolaikiškas ir nebijosi išmaniųjų informacinių kompiuterinių technologijų. Apskaitininkas lengvai prisitaiko darbo vietą, gali dirbti nuotoliniu būdu. Dirbama individualiai ir (arba) komandoje.

Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam apskaitininkui parengti, kuris gebėtų savarankiškai tvarkyti buhalterinę apskaitą, tvarkyti turto dokumentus ir registruoti apskaitoje, tvarkyti įsipareigojimų dokumentus ir registruoti apskaitoje, formuoti bei apskaityti pajamų ir sąnaudų duomenis. Šiuolaikiškas apskaitininkas turi turėti atitinkamų žinių bei įgūdžių šiose srityse: apskaita, mokesčiai, teisė, informacinės technologijos.

Praktiška apskaitininko specialybė leidžia nesunkiai susirasti darbą ir suteikia galimybę tęsti studijas kolegijose ar universitetuose.

Įgyti apskaitininko specialybę padės VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio skyriaus profesijos mokytojai. Priėmimas vykdomas per https://profesinis.lamabpo.lt