Vilniaus technologijų mokymo centre (VTMC) yra puoselėjama besimokančios bendruomenės kultūra, plėtojama profesionalų dalinimosi patirtimi veikla. 2021 m. birželio 1 d. mokymo centre vyko nuotolinis renginys - atvira pamoka „Langų ir durų projektavimo technologijos ir praktiniai pavyzdžiai“.  
Renginyje įmonės Ayrton Bespoke Limited (Jungtinė Karalystė) Dizaino skyriaus vadovas Mindaugas Kaževa, taip pat profesijos mokytojai Kristina Ališauskienė ir Sergej Triškin susitiko su VTMC kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos mokiniais ir jų mokytojais, dalinosi vertingomis langų ir durų projektavimo techninių reikalavimų taikymo, projektavimo technologijų realioje darbo rinkoje, asmeninėmis profesinėmis ir projektavimo įmonių veiklos patirtimis.

Susitikimo metu pranešėjai pateikė langų ir durų projektavimo, dizaino kūrimo ir montavimo praktinius pavyzdžius, papasakojo apie savo turėtas patirtis, atsakė į mokinių ir mokytojų rūpimus klausimus, skatino mokinių motyvaciją mokytis ir siekti gerų mokymosi rezultatų profesinės karjeros srityje. Mokiniai įgijo specifinių žinių, patobulino statybinių konstrukcijų ir interjero detalių braižymo kompetencijas. 

Mokymo centro bendruomenė dėkoja renginio organizatoriams – profesijos mokytojams Vaidai Bikulčienei, Kristinai Ališauskienei ir Sergejui Triškin. Taip pat dėkoja renginio pranešėjams Mindaugui Kaževai, Kristinai Ališauskienei ir Sergejui Triškin už profesinės patirties sklaidą mokymo centro bendruomenei.
 
Pridedamas renginio įrašas 
 
Renginys - atvira pamoka _Langų ir durų projektavimo technologijos ir praktiniai pavyzdžiai_-20210601_135738-Susitikimo įrašas.mp4