Marijampolė – septintas pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs greta tarptautinio Prahą ir Helsinkį jungiančio greitkelio Via Baltica. Per Marijampolę nutiestas Rail Baltica geležinkelio ruožas, sujungsiantis Varšuvą ir Helsinkį. Marijampolės laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) 2018 m. atidaryta Danijos langų ir durų gamykla DOVISTA. LEZ galimybe įsikurti domisi ir kitos Skandinavijos įmonės. Marijampolės regione taip pat veikia apie 20 kitų stambių užsienio ir vietinio kapitalo įmonių (IKEA, STEVILA, CIE LT FORGE, ARVI įmonių grupė ir kt.), viena jų – pagrindinis Marijampolės kolegijos mecenatas – MANTINGA.

Septintus metus Marijampolėje vykstantis simpoziumas MALONNY prikausto visos Lietuvos dėmesį (MA – Marijampolė, LON – London, NY – New York). Simpoziumo kuratorius ir vystytojas – garsus Niujorke gyvenantis ir kuriantis lietuvių kilmės menininkas Ray Bartkus. Šiame projekte kartu su mūsų šalies kūrėjais dirba JAV ir Didžiosios Britanijos architektai, dizaineriai, dailininkai, kurie miesto sienas papuošė jau 22 piešiniais. Simpoziumas į Lietuvą ir Marijampolę atneša naujausias pasaulinio meno idėjas.

Marijampolės futbolo klubas SŪDUVA – 2017, 2018 ir 2019 m. Lietuvos čempionai. Klubas taip pat žaidžia UEFA Europos lygos atrankose ir turi didelį gerbėjų būrį ne tik Marijampolėje.

Regionų aktyvi plėtra ir vykdoma politika žymiai prisideda prie visos šalies ekonominės raidos. Ne išimtis ir Marijampolės miestas bei regionas. Dėl nuolat tvarkomos infrastruktūros, kuri pritaikoma jaunimui ir aktyviam poilsiui, Marijampolė tampa ypač patraukliu miestu gyventi jauniems žmonėms.

Nori pažinti Marijampolę?

Mąstai apie studijas, bet nežinai, kurią aukštąją mokyklą pasirinkti?

Sužinok apie studijų galimybes Marijampolės kolegijoje trumpo vaizdo įrašo metu.
 

#StartuokSuMarko - kurk savo sėkmės istoriją!

Daugiau galimybių tavo karjeros sėkmės istorijai