Iki rugpjūčio 5 d. ryto turi laiko dar kartą apsvarstyti ir iš 7 LSU bakalauro studijų programų pasirinkti Tau tinkamiausią.

TRENIRAVIMO SISTEMOS

Koks suteikiamas kvalifikacinis laipsnis? Sporto bakalauras (pasiekimų sportas).

Kokia studijų forma ir trukmė? Nuolatinė – 4 metai, ištęstinė – 5 metai.

Kodėl verta rinktis Treniravimo sistemų studijas?
Treneriai, turintys mūsų Universiteto išsilavinimą, žinomi ir vertinami visame pasaulyje. Lietuvos sporto universiteto mokslininkai nuolat stebi pasaulio sporto tendencijas, atlieka mokslinius tyrimus ir su jais supažindina studentus. Todėl čia susipina mokslo naujovės ir ilgametė praktinė patirtis.

Kuri viena iš šių specializacijų tau tinkamiausia?
Aerobinė gimnastika / asmeninis treneris / atletinis rengimas / baidarių ir kanojų irklavimas / beisbolas / boksas / buriavimas / dviračių sportas / dziudo ir savigynos imtynės / fechtavimas / futbolas / graikų-romėnų ir laisvosios imtynės / irklavimas / krepšinis / kultūrizmas ir fitnesas / lengvoji atletika / meninė gimnastika / neįgaliųjų sportas / orientavimosi sportas / plaukimas / rankinis / regbis / sportinė gimnastika / sportiniai šokiai / rungtynių šokiai / stalo tenisas / jėgos trikovė ir svarsčių kilnojimas / šaudymas / šiuolaikinė penkiakovė / tenisas / tinklinis / triatlonas / žiemos sportas (slidinėjimas, kalnų slidinėjimas, biatlonas, snieglentės).

Kuo dirbsi?
Baigęs studijas galėsi dirbti sporto šakų treneriu sporto mokyklose ir klubuose, atletinio rengimo ir asmeniniu treneriu. Galėsi tęsti studijas Treniravimo sistemų, Sporto fiziologijos ir genetikos bei kitų sričių magistrantūroje.

FIZINIS UGDYMAS IR SPORTAS

Koks suteikiamas kvalifikacinis laipsnis? Ugdymo mokslų bakalauras, profesinė kvalifikacija – pedagogas. Įgysi leidimą dirbti fizinio aktyvumo, sporto specialistu, instruktoriumi.

Kokia studijų forma ir trukmė? Nuolatinė – 4 metai, ištęstinė – 5 metai.

Kodėl verta rinktis Fizinį ugdymą ir sportą?
Šios programos tikslas – rengti šiuolaikiškus fizinio ugdymo mokytojus ir trenerius, gebančius panaudojant pačius moderniausius metodus ir priemones formuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą ir sportą, skatinti vaikus judėti visą gyvenimą, rūpintis savo sveikata.

Kuri viena iš šių specializacijų tau tinkamiausia?
Aerobinė gimnastika / asmeninis treneris / atletinis rengimas / baidarių ir kanojų irklavimas / beisbolas / boksas / buriavimas / dviračių sportas / dziudo ir savigynos imtynės / fechtavimas / futbolas / graikų-romėnų ir laisvosios imtynės / irklavimas / krepšinis / kultūrizmas ir fitnesas / lengvoji atletika / meninė gimnastika / neįgaliųjų sportas / orientavimosi sportas / plaukimas / rankinis / regbis / sportinė gimnastika / sportiniai šokiai / rungtynių šokiai / stalo tenisas / jėgos trikovė ir svarsčių kilnojimas / šaudymas / šiuolaikinė penkiakovė / tenisas / tinklinis / triatlonas / žiemos sportas (slidinėjimas, kalnų slidinėjimas, biatlonas, snieglentės).

Kuo dirbsi?
Fizinio ugdymo mokytoju ir treneriu. Mokytoju – bendrojo lavinimo mokyklose Lietuvoje ir užsienyje, ikimokyklinio ugdymo įstaigose, profesinėse mokyklose, kolegijose, papildomo vaikų ugdymo sportinėse įstaigose. Treneriu – sporto mokyklose, klubuose, įvairiose valstybinėse, privačiose ir visuomeninėse organizacijose. Galėsi tęsti studijas Kūno kultūros, Sporto edukologijos arba kitos srities magistrantūroje.

KINEZITERAPIJA

Koks suteikiamas kvalifikacinis laipsnis? Sveikatos mokslų bakalauras, profesinė kvalifikacija – kineziterapeutas.

Kokia studijų forma ir trukmė? Nuolatinė – 4 metai.

Kodėl verta rinktis Kineziterapijos studijas?
Kineziterapijos studijų programa jau daug metų yra tarp populiariausių sveikatos mokslų studijų programų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Kineziterapija yra svarbi medicinos ir visuomenės sveikatos sritis, kurios specialistai keičia savo pacientų gyvenimo kokybę, pagerina jų sveikatą ir savijautą, atkurdami funkcinius judesius. Kineziterapeutai yra judėjimo ir funkcinio pajėgumo ekspertai, kurie savo žiniomis, kompetencijomis ir praktiniais įgūdžiais gali padėti ne tik gydant su judėjimo funkcija susijusias ligas skirtingais paciento gyvenimo etapais, bet ir sportinių traumų bei lėtinių neinfekcinių ligų prevencijai.

Kuo dirbsi?
Baigęs studijas galėsi dirbti kineziterapeutu gydymo, reabilitacijos, vaikų ugdymo įstaigose, sveikatingumo centruose, sveikatos kabinetuose, privačiose klinikose, sporto klubuose, komandose. Galėsi tęsti studijas Kineziterapijos, Taikomosios fizinės veiklos arba kitos srities magistrantūroje.

FIZINIS AKTYVUMAS IR VISUOMENĖS SVEIKATA

Koks suteikiamas kvalifikacinis laipsnis? Sveikatos mokslų bakalauras, profesinė kvalifikacija – visuomenės sveikatos specialistas.

Kokia studijų forma ir trukmė? Nuolatinė – 3 metai, ištęstinė – 4 metai.

Kodėl verta rinktis Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos studijas?
Spartėjant gyvenimo tempui ir ilgėjant gyvenimo trukmei visuomenėje, vis svarbesnė tampa gyvenimo kokybė, ją lemianti sveikata ir fizinis pajėgumas, o į ligų prevenciją ir sveikatos stiprinimą įsitraukia vis daugiau valstybinių ir privačių organizacijų, kurioms reikalingi šios srities specialistai. Mūsų studijų programa rengia fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos specialistus, gebančius analizuoti, vertinti ir tikslingai naudoti naujausias, mokslu grįstas žinias ligų prevencijai ir sveikos gyvensenos ugdymui, tikslingai planuoti ir valdyti pokyčius, stiprinant asmens ir bendruomenių sveikatą.

Kuo dirbsi?
Visuomenės sveikatos specialistu valstybinėse ir savivaldybių visuomenės sveikatos priežiūros institucijose, ugdymo įstaigose, savivaldybių sveikatos skyriuose; epidemiologu gydymo įstaigose, farmacijos įmonėse, institutuose; profesinės sveikatos specialistu pramonės ir prekybos įmonėse; sveikatos ugdytoju ir sveikatos projektų rengėju privačiose ir valstybinėse organizacijose; vidutinės ir aukščiausios grandies vadovu sveikatos priežiūros, reabilitacijos įstaigose, sporto ir sveikatingumo centruose. Galėsi tęsti studijas visuomenės sveikatos bei kitų sričių magistrantūroje.

FIZINIS AKTYVUMAS IR SVEIKA GYVENSENA
Studijų programa tik anglų kalba

Koks suteikiamas kvalifikacinis laipsnis? Sporto bakalauras (laisvalaikio sportas).

Kokia studijų forma ir trukmė? Nuolatinė – 3 metai, ištęstinė – 4 metai.

Kodėl verta rinktis Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos studijas?
Ši studijų programa buvo parengta bendradarbiaujant su Hanzos taikomųjų mokslų universitetu (Groningenas, Nyderlandai), Inholland taikomųjų mokslų universitetu (Harlemas, Nyderlandai), Pietų Danijos universitetu (Odense, Danija), Romos „Foro Italico“ universitetu (Roma, Italija) ir Rio Maior sporto institutu (Rio Maior, Portugalija). Studentai, siekiantys įgyti ne tik Lietuvos sporto universiteto diplomą, bet ir šių universitetų konsorciumo sertifikatą, turi bent vieną semestrą dalyvauti studijų mainų programoje užsienyje.

Kuo dirbsi?
Per studijas išugdytos kompetencijos suteiks galimybę dirbti sveikos gyvensenos patarėju privačiose ir valstybinėse organizacijose, privačiuose ir savivaldybių sporto ir sveikatingumo centruose, SPA centruose, grožio centruose, poilsio organizavimo įmonėse ir reabilitacijos įstaigose. Galės įkurti savo verslą, įsidarbinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigose (darželiuose, mokyklose, savivaldybių visuomenės sveikatos įstaigose).

PRATIMAI, MITYBA IR STRESO VALDYMAS

Koks suteikiamas kvalifikacinis laipsnis? Sporto bakalauras (laisvalaikio sportas).

Kokia studijų forma ir trukmė? Nuolatinė – 3 metai, ištęstinė – 4 metai.

Kodėl verta rinktis Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijas?
Ši naujos kartos studijų programa rengia šiuolaikinį sveikatingumo trenerį, kuris gebės gerinti žmogaus fizinę ir protinę sveikatą ne medikamentinė-mis priemonėmis, o pritaikant efektyviausias naujausiais pasaulinio lygio mokslo pasiekimais grįstas nemedikamentines strategijas, apimančias darnų fizinių pratimų, mitybos bei streso valdymo technologijas poveikį.

Kuo dirbsi?
Galėsi dirbti asmeniniu ir grupinių treniruočių sveikatingumo treneriu sporto ir sveikatingumo centruose, klubuose ir organizacijose, rekreacinę veiklą organizuojančiose įstaigose ir įmonėse, fizinio aktyvumo, mitybos, streso valdymo konsultantu privačiose ar valstybinėse verslo įmonėse ar įstaigose, neformaliojo švietimo įstaigose. Galėsi verstis privačia veikla sveikatinimo / sveikatingumo srityje. Studijas bus galima tęsti įvairių sričių magistrantūroje.

SPORTO IR TURIZMO VADYBA

Koks suteikiamas kvalifikacinis laipsnis? Verslo vadybos bakalauras.

Kokia studijų forma ir trukmė? Nuolatinė – 3 metai, ištęstinė – 4 metai.

Kodėl verta rinktis Sporto ir turizmo vadybos studijas?
Studijų metu pasirinkęs sporto vadybos arba turizmo vadybos specializaciją sužinosi, kaip valdyti ir administruoti sporto ar turizmo organizacijas, analizuoti sporto ar turizmo organizacijų veiklos galimybes, taikyti lyderystės principus praktinėje veikloje, kūrybiškai mąstyti ir generuoti naujas idėjas bei jas įgyvendinti plėtojant ateities sportą ar turizmo organizacijų teikiamas paslaugas.

Kuo dirbsi?
Sporto vadyba. Galėsi kurti savo verslą, atstovauti atletams, dirbti vadovu, vadybininku, administratoriumi šalies bei užsienio sporto organizacijose (asociacijose, federacijose, klubuose).
Turizmo vadyba. Galėsi kurti ir plėtoti savo verslą, dirbti vadovu, vadybininku viešojo sektoriaus įmonėse, turizmo paslaugas teikiančiose šalies bei užsienio organizacijose. Sėkmingai baigusiems studijas bus galimybė gauti kelionių vadovo pažymėjimą.
Galėsi tęsti studijas Turizmo ir sporto vadybos bei kitose socialinių mokslų srities magistrantūros programose.