QS EECA reitingas atkreipė dėmesį į LSMU mokymo ir mokymosi aplinką – pagal šį kriterijų (angl. Faculty Student) Universitetui skirtas pats aukščiausias 100 balų įvertinimas. LSMU išsiskyrė ir savo tarptautiškumu (angl. International Students)  – Universitetui taip pat skirtas maksimalus 100 balų įvertinimas.

Šiandien LSMU – vienas tarptautiškiausių universitetų Lietuvoje. Beveik 20 proc. Universiteto studentų – užsieniečiai. Dažniausiai studijas LSMU renkasi studentai iš Izraelio, Švedijos, Vokietijos ir Indijos.

Puikiai įvertintas ir LSMU mokslinių darbų cituojamumas (angl. Citations per Paper) – 78.5 balo.

Aukštų įvertinimų LSMU sulaukia ne pirmą kartą. Šiemet prestižiniame „Times Higher Education“ (THE) pasaulio universitetų reitinge Universitetas įvertintas tarp 601–800 geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų. Tai yra aukščiausias iš visų Lietuvos universitetų įvertinimas.

Sudarant reitingą, geriausią įvertinimą – 75 balus – LSMU gavo pagal cituojamumo kriterijų (angl. Citations). LSMU taip pat išsiskyrė vertinant pagal tarptautinės perspektyvos kriterijų (angl. International outlook) – 53 balai. Universitetas įvertintas ir kaip institucija, savo inovacijomis, išradimais bei konsultacijomis padedanti vystytis pramonei.

Šiemet naujausiame reitinge „QS World University Rankings by Subject 2021“ LSMU įvertintas kaip vienas iš 401–450 geriausių pasaulio universitetų, vykdančių medicinos studijas.